Klosterfrau melissengeist koncentrat spirytusowy z melisy

Zastosowanie Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml)Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) to środek leczniczy, który tradycyjnie stosowano głównie w charakterze lekarstwa na przeziębienie. I rzeczywiście stanowi on skuteczny lek na przeziębienia i choroby grypopodobne – lecz nie tylko na nie. Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) należy stosować w celu przywrócenia równowagi wewnętrznej, w stanach nerwowości i niepokoju, a także w przypadku powiązanych z nimi bólów żołądka. Stosować także jako środek nasenny i w celu złagodzenia negatywnego wpływu stanów pogodowych na samopoczucie. Wskazany zwłaszcza w czasie jesiennych deszczy.
Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) nadaje się również do stosowania zewnętrznego – w przypadku kataru mięśni, bądź ich nadwyrężenia.

Efekt działania Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml)Za sprawą melisy i 12 innych, starannie wyselekcjonowanych substancji Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) szybko i skutecznie łagodzi napięcia nerwowe, koi stany niepokoju i przywraca równowagę wewnętrzną. Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) pomaga wydostać się z jesiennej chandry i pozwala otrząsnąć się z niepożądanych emocji. Dzięki temu lekowi ogląd codziennych spraw i problemów zyskuje na jasności, a ich wspomnienie przestaje spędzać sen z powiek. Stosowany jako lek na przeziębienie Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) mobilizuje organizm do szybszego odzyskania sił i do skuteczniejszej walki z chorobą.
W przypadku stosowania zewnętrznego Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) wspomaga krążenie krwi w obrębie skóry i mięśni, czym przyśpiesza ich regenerację i powrót do naturalnej sprawności. Przy tym przyjemnie rozgrzewa.
SkładDestylaty: z korzenia omanu wielkiego, z korzenia arcydzięgla, z gorzkiej skórki pomarańczowej, z chińskiego cynamonowca, z goryczki żółtej, z korzenia alpinii lekarskiej, z imbiru, z kardamonu, z liści melisy, z gałki muszkatołowej, z goździków, z pieprzu, z kory cynamonu.
Środek do destylacji: etanol. Składnik dodatkowy: woda oczyszczona.

Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) zawiera 79% alkoholu. Po zastosowaniu produktu nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych.
Sposób użyciaDoustnie przyjmować 3 razy dziennie, w jednorazowych dawkach po 5-10 ml. Maksymalna dzienna dawka wynosi 25 ml.
Koncentratu nie należy przyjmować w formie nierozcieńczonej. Jednorazową dawkę leku zaleca się rozcieńczać w analogicznej ilości czystej wody.
W przypadku stosowania zewnętrznego używać w formie rozcieńczonej lub nierozcieńczonej, nanosząc go na wybraną partię skóry.
Klosterfrau Melissengeist Koncentrat spirytusowy z melisy (Opakowanie: 475 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a077db6777947228dcc2939dd83bf9b9a6bd6ee6.jpg