Klosterfrau venengold żel na nogi

Zastosowanie Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml)Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml) to środek do pielęgnacji zmęczonych, sfatygowanych nóg. Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml) przeznaczony jest dla osób, które styl życia lub rodzaj wykonywanej pracy zmuszają do długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej bądź stojącej. Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml) pomaga na zmęczenie i wrażenie ciężkości nóg. Pozwala także zapobiec powstawaniu żylaków.
Efekt działania Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml)Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml) to leczniczy kompleks ekstraktu z kasztanowca i olejku rozmarynowego. Ich unikalna mieszanka powoduje, że Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml) oddziałuje bezpośrednio na żyły, zwiększając ich wytrzymałość i elastyczność. W konsekwencji Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml) poprawiają ukrwienie nóg, co przekłada się na zniwelowanie zmęczenia i uczucia ich ciężkości. Dodatek mentolu powoduje odświeżający efekt działania produktu. Ponadto Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml) szybko wnika pod powierzchnię skóry, a więc nie pozostawia na jej powierzchni tłustego filmu.
SkładEkstrakt z nasion kasztanowca, olejek rozmarynowy, lewomentol, woda oczyszczona, denaturowany etanol, kakao z glicerolu PEG-7, olej rycynowy PEG-35, karbomer, trolamina, linalol, D-limonen, 4-allilo-1,2-dimetoksybenzen.
Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie stosować na ranach otwartych ani na błonach śluzowych. Rozsmarowanej warstwy nie pokrywać materiałami nieprzepuszczającymi powietrza.

Sposób użyciaStosować kilka razy dziennie, wmasowując w całą powierzchnię nóg.
Klosterfrau Venengold żel na nogi (Opakowanie: 150 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/12f175490da90783bbd325e055a29ea46f5e9846.jpg