Kneipp baldrian 500 tabletki powlekane

Zastosowanie Kneipp Baldrian 500 tabletki powlekane (Opakowanie: 90 szt.)Kneipp Baldrian 500 tabletki powlekane (Opakowanie: 90 szt.) to suplement diety, który stosuje się w przypadku stanów nerwowych, niepokoju czy zaburzeń snu.

Wspomaga niwelowanie stresu oraz rozdrażnienia.

Preparat składa się naturalnych składników takich, jak kozłek lekarski, dzięki czemu jest bezpieczny dla organizmu.

Wspomaga koncentrację oraz zmniejsza uczucie zmęczenia, a także towarzyszący niepokój.

Produkt stosuje się wspomagająco przy problemach związanych z zasypianiem i bezsennością.Efekt działania Kneipp Baldrian 500 tabletki powlekane (Opakowanie: 90 szt.)Kneipp Baldrian 500 tabletki powlekane (Opakowanie: 90 szt.) pomaga zachować spokój, koi nerwy, wykazuje działanie odprężające i uspokajające. Pomaga również w zaburzeniach snu, a także wspomaga organizm w regeneracji.

Korzeń kozłka lekarskiego pozwala łagodzić objawy psychosomatyczne.
Może być stosowany zarówno w przypadku zaburzeń snu nerwowego, jak i niepokoju.

Preparat może być stosowany zarówno w przypadku zaburzeń snu nerwowego, jak i niepokoju.Skład1 tabletka powlekana Kneipp Baldrian 500 tabletki powlekane (Opakowanie: 90 szt.) zawiera:

składnik aktywny: 500 mg sproszkowanego korzenia kozłka lekarskiego

Pełny skład produktu:
stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, krospowidon, talk, szelak, guma arabska, długołańcuchowe glicerydy.Środki ostrożnościPreparat nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Należy zachowac szczególną ostrożność podczas prowadzenia pojazdów czy obsługi maszyn.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, dorosłym i młodzieży powyżej 12 roku życia zaleca się przyjmować:

w przypadku niepokoju: 4 tabletki do 3 x dziennie
w przypadku zaburzeń snu: 406 tabletek 1/2 do 1 godziny przed pójściem spać, w razie potrzeby można przyjąć dodatkowe 4 tabletki powlekane wcześniej wieczorem

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Kneipp Baldrian 500 tabletki powlekane (Opakowanie: 90 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/65bb5eb61e91e3ccb37244acd1213aec3d0436e4.jpg