Kneipp drażetki z dziurawca

Zastosowanie Kneipp drażetki z dziurawca (Opakowanie: 240 szt.)Kneipp drażetki z dziurawca (Opakowanie: 240 szt.) to ziołowy preparat mający na celu przywrócenie wewnętrznego spokoju, równowagi układu nerwowego, która może zostać zachwiana w wyniku silnego stresu (zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym). Wzmacnia nerwy, łagodzi uczucie niepokoju i przynosi wewnętrzną równowagę.Efekt działania Kneipp drażetki z dziurawca (Opakowanie: 240 szt.)Kneipp drażetki z dziurawca (Opakowanie: 240 szt.) zawierają wysokiej jakości wyciąg z dziurawca, którego naturalne właściwości pomagają zachować naturalną równowagę, wzmacnia odporność na stres i łagodzi uczucie niepokoju.
Kneipp drażetki z dziurawca (Opakowanie: 240 szt.) to naturalny produkt roślinny.Skład1 tabletka powlekana zawiera 300mg wyciągu z dziurawca. Substancje pomocnicze: stearynian magnezu, wysoce rozproszona krzemionka, woda oczyszczona, szelak bez woskowy, sacharoza, guma arabska, suszona, syrop glukozowy, talk, węglan wapnia, makrogol 6000, długołańcuchowe częściowe glicerydy.
Środki ostrożnościOsoby nietolerujące niektórych cukrów i diabetycy powinny zapoznać się z opinią lekarza przed zastosowaniem produktu.
Nie należy stosować leku w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, lek należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty. W szczególnośći należy zwrócić uwagę na leki i suplementy wpływające na krzepnięcie krwi.
Po zażyciu preparatów z dziurawcem należy unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce, ponieważ u niektórych osób może on wywoływać poparzenia słoneczne.
Przedłużająca się nerwica oraz inne choroby mające podłoże psychiczne wymagają konsultacji lekarskiej.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, dorośli: zażywać 3 razy dziennie 1 drażetkę, popijając dużą ilością wody. Tabletki mogą być stosowane przez dłuższy okres czasu.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia. Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Kneipp drażetki z dziurawca (Opakowanie: 240 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/39cf38407f2beeb4abfc02af6a4a46ca740da2cc.jpg