Kneipp magnez + wapń + d3 tabletki

Zastosowanie Kneipp Magnez + Wapń + D3 tabletki (Opakowanie: 150 szt.)Kneipp Magnez + Wapń + D3 tabletki (Opakowanie: 150 szt.) to suplement diety zapewniający optymalne uzupełnienie zapotrzebowania organizmu w cenne składniki mineralne i witaminy. Efekt działania Kneipp Magnez + Wapń + D3 tabletki (Opakowanie: 150 szt.)
Magnez zapewnia cenny wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego. Wzmacnia naszą odporność na sytuacje stresowe, a wraz z wapnem pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój kości.
Wapń jest głównym składnikiem mineralnym układu szkieletowego i ma istotny wpływ na zachowanie zdrowych zębów. Jest on niezbędny w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, licznych procesach komórkowych oraz chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.
Witamina D3 reguluje wchłanianie wapnia przez organizm.
Witamina K1 jest niezbędna w syntezie osteokalcyny – białka występującego w tkance kostnej, na którym odłada się wapń. Dodatkowo chroni przed osteoporozą.
SkładZalecana dawka dzienna Kneipp Magnez + Wapń + D3 tabletki (Opakowanie: 150 szt.) zawiera:
2 tabletki zawierają: 127 mg magnezu (34% RWS), 213 mg wapnia (27% RWS), 1,7 µg witaminy D3 (34% RWS);
4 tabletki zawierają: 253 mg magnezu (67% RWS), 426 mg wapnia (53% RWS), 3,3 µg witaminy D3 (66% RWS);
6 tabletek zawiera: 380 mg magnezu (101% RWS), 640 mg wapnia (80% RWS), 5 µg witaminy D3 (100% RWS).

weglan wapnia (33%), magnez (28%), dektoza, skrobia kukurydziana, maltodekstryna, sól magnezowa kwasów tłuszczowych oraz krzemionka (środek oddzielający), aromat, witamina D (105,7 μg/100g ).
Produkt wolny od laktozy, glutenu, żelatyny i sztucznych barwników.
Waga netto: 117 g.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Osoby nietolerujące niektórych cukrów i diabetycy powinni zapoznać się z opinią lekarską przed zastosowaniem suplementu.
Sposób użyciaNależy przyjmować w ciągu dnia 2-6 tabletek Kneipp Magnez + Wapń + D3 tabletki (Opakowanie: 150 szt.) w całości popijając dużą ilością wody. Zalecana dawka dzienna powinna być rozłożona w ciągu dnia.
Dzieci w wieku szkolnym: 2 tabletki dziennie
Młodzież i dorośli: 2-6 tabletek dziennie
Kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią: 6 tabletek dziennie

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Kneipp Magnez + Wapń + D3 tabletki (Opakowanie: 150 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/b86f26a951ad64ac4a87f1fe82d1a6bfb510a954.jpg