Krzemionka + magnez + wapń kapsułki

Zastosowanie Krzemionka + Magnez + Wapń kapsułki (Opakowanie: 160 szt.)Krzemionka + Magnez + Wapń kapsułki (Opakowanie: 160 szt.) to suplement diety, który zawiera krzemionkę (stanowiącą źródło krzemu), wapń oraz magnez. Uzupełnia niedobory wybranych składników odżywczych, gdy ich podaż wraz z codzienną dietą nie jest wystarczająca.

Preparat wspiera zachowanie zdrowych i pięknych włosów, skóry oraz paznokci. Poprzez dostarczanie niezbędnych minerałów wspomaga ich regenerację. Efekt działania Krzemionka + Magnez + Wapń kapsułki (Opakowanie: 160 szt.)Krzem, zawarty w preparacie, jest niezbędnym składnikiem strukturalnym skóry, włosów i paznokci. Wzmacnia strukturę tkankową, a także zapewnia jej elastyczność. Ponadto przyczynia się do zwiększenia odporności organizmu, a także przyspiesza proces regeneracji komórek. Niedobory krzemu mogą zaś prowadzić do nadmiernego wypadania włosów i łamliwości paznokci.

Wapń i magnez biorą udział w wielu procesach metabolicznych, przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości i zębów. Magnez dodatkowo wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego.SkładZawartość składników odżywczych w 3 kapsułkach preparatu / % RWS:

Krzemionka: 510 mg / –
z czego krzem: 215 mg /-
Magnez: 60 mg / 16 %
Wapń: 138 mg / 18 %

Pełny skład produktu:
krzemionka (36%), preparat wapniowy [węglan wapnia (91%), maltodekstryna] (24%), żelatyna, węglan magnezu (17%), sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek tytanu.

Waga netto: 77 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Preparatu nie należy stosowac u dzieci poniżej 12 roku życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZaleca się przyjmować 1-2 kapsułek 3 x dziennie, popijając wystarczającą ilością płynu.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Chronić przed światłem słonecznym.Krzemionka + Magnez + Wapń kapsułki (Opakowanie: 160 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/920aab950f553c0538a38dce54186b02f20c4115.jpg