La roche autohelios żel-krem samoopalający

Zastosowanie La Roche Autohelios żel-krem samoopalający (Opakowanie: 100 ml)La Roche Autohelios żel-krem samoopalający (Opakowanie: 100 ml) to propozycja skierowana do osób, które chcą pomóc swojej skórze w uzyskaniu wyjątkowego, złoto-brązowego koloru. Preparat wykorzystuje działanie związku DHA – podczas zetknięcia z naskórkiem wywołuje on reakcję, której skutkiem jest ciemnienie komórek należących do zewnętrznych warstw skóry. Produkt nie zawiera alkoholu, wobec czego nie powinien wywoływać podrażnień skóry. Z uwagi na barwiące właściwości preparatu, trzeba obchodzić się z nim ostrożnie i dokładnie myć ręce po każdej aplikacji.
Wybierz La Roche Autohelios żel-krem samoopalający (Opakowanie: 100 ml), jeśli marzysz o pięknej, naturalnie wyglądającej opaleniźnie!

Środki ostrożnościNie chroni przed słońcem: w trakcie ekspozycji słonecznej należy stosować preparat ochronny dostosowany do typu skóry.
Po użyciu należy dokładnie umyć ręce.
La Roche Autohelios żel-krem samoopalający (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/2ed888c15c1a98a5ec5bcc7b83943999228cb85d.jpg