La roche posay lipikar mydło w kostce

Zastosowanie La Roche Posay Lipikar mydło w kostce (Opakowanie: 150 g)Mydło La Roche Posay Lipikar przeznaczone jest do codziennej pielęgnacji suchej, podrażnionej i delikatnej skóry.

Mydło w kostce zawiera łagodne substancje myjące, delikatnie oczyszczając skórę, nie wywołując podrażnień i nie naruszając naturalnej bariery ochronnej skóry. Chroni delikatną skórę dzieci i dorosłych przed odwodnieniem.

Produkt może być stosowany zarówno u dorosłych, jak i u dzieci do codziennego mycia rąk czy skóry twarzy.
Efekt działania La Roche Posay Lipikar mydło w kostce (Opakowanie: 150 g)Niacynamid, zawarty w mydle La Roche Posay, pomaga odbudować barierę ochronną skóry, zmniejsza uczucie napięcia, a także edukuje uczucie swędzenia

Zawarte masło Shea zapobiega wysuszaniu się skóry, która również pielęgnuje ją podczas stosowania. Ponadto przywraca skórze elastyczność.

Liczne oleje roślinne zawarte w mydle pozwalają na szybkie przywrócenie filmu hydrolipidowego i wartości pH skóry.SkładSodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water, Sodium Cocoyl Amino Acids, Glycerin, Palmitic Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Butyrospermum Parkii/Shea Butter, Etidronic Acid, Helianthus Annuus/Sunflower Seed Oil, Parfum/Fragrance, Palm Kernel Acid, Pentasodium Pentetate, Sodium Chloride.
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również mydło w kostce może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Sposób użyciaMydło La Roche Posay może być stosowane do codziennej pielęgnacji skóry rąk, twarzy oraz ciała. Należy doprowadzić do utworzenia się piany, nałożyć na wilgotną skórę, delikatnie rozmasować i dokładnie spłukać.

W przypadku kontaktu produktu z oczami, należy je dokładnie przepłukać.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.La Roche Posay Lipikar mydło w kostce (Opakowanie: 150 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4653c5348dfdc9283ba41b972b365093e8d1a4f8.jpg