La roche posay toleriane mleczko do demakijażu

Zastosowanie La Roche Posay Toleriane mleczko do demakijażu (Opakowanie: 200 ml)Codzienne oczyszczanie skóry zarówno z makijażu, jak i brudu jaki nagromadził się na niej w ciągu dnia jest bardzo ważne. Wart o to dbać, a jeśli mamy skórę szczególnie wrażliwą należy dobierać kosmetyki odpowiednie do jej pielęgnacji. Doskonałym produktem, który jest wyjątkowo delikatny i łagodzący jest La Roche Posay Toleriane mleczko do demakijażu (Opakowanie: 200 ml). Rewelacyjnie usuwa wszelkie pozostałości minionego dnia również z oczu nie powodując żadnych podrażnień. W składzie zastosowana została woda termalna, która nie tylko nawilża, ale również pomaga likwidować podrażnienia oraz zaczerwienienia. Jest to produkt bardzo naturalny, który nie zawiera żadnych środków zapachowych oraz konserwujących.
Jeśli zależy Ci na czystej i świeżej skórze każdego dnia, to jest to idealny produkt dla Ciebie!
Nie zawiera środków zapachowych, konserwujących i powierzchniowo – czynnych.Efekt działania La Roche Posay Toleriane mleczko do demakijażu (Opakowanie: 200 ml)Dzięki dużej zawartości wody termalnej z La Roche – Posay koi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienia, hamuje reakcje zapalne. Gliceryna trwale nawilża skórę wiążąc cząsteczki wody w głębiej położonych warstwach naskórka. Wyjątkowo delikatnie i łagodnie, a zarazem dokładnie, oczyszcza skórę. Zwiększone bezpieczeństwo stosowania przez maksymalne ograniczenie liczby składników (do 8), oraz całkowitą eliminację środków potencjalnie drażniących: zapachowych, konserwujących i powierzchniowo – czynnych. Receptura trwała bakteriologicznie (termin ważności – 3 lata) mimo całkowitego wyeliminowania typowych środków konserwujących.SkładLekka emulsja W/O (woda w oleju), woda termalna z La Roche-Posay 84 %, Gliceryna 4 %, Dipropylene Glycol Octoxyglycerin, Carbomer Capryl Glycol, Octyl palmitate Sodium hydroxide.
Sposób użyciaStosować tak często jak jest to konieczne. Rozprowadzić na twarzy opuszkami palców lub za pomocą wacika, po czym wytrzeć bez nadmiernego pocierania. Jeśli to konieczne czynności powtórzyć. Można stosować bez spłukiwania wodą.
Można stosować do demakijażu oczu.
Dodatkowe informacje
Codzienna toaleta skóry szczególnie wrażliwej lub podrażnionej (trądzik różowaty, rumień)
Toaleta skóry podrażnionej lekami bądź powszechnymi czynnikami fizycznymi (klimat) lub chemicznymi
Nadwrażliwość na kosmetyki
Wyprysk atopowy
Uzupełnienie leczenia przeciwuczuleniowego
Dorośli, dzieci.

La Roche Posay Toleriane mleczko do demakijażu (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/bcd47d83d953ca194610ff6515db301045046fe1.jpg