Lactrase 3300 kapsułki wegetariańskie

Zastosowanie Lactrase 3300 kapsułki wegetariańskie (Opakowanie: 100 szt.)Lactrase 3300 kapsułki wegetariańskie (Opakowanie: 100 szt.) to wegetariański suplement diety przeznaczony dla osób z nietolerancją laktozy. Preparat zastępuje naturalną laktazę – enzym rozkładający cukier mleczny na cukry proste.

Jedna kapsułka zawiera 3300 FCC laktazy.
Efekt działania Lactrase 3300 kapsułki wegetariańskie (Opakowanie: 100 szt.)Lactrase 3300 kapsułki wegetariańskie (Opakowanie: 100 szt.) dostarcza organizmowi enzymu laktazy niezbędnego do trawienia produktów mlecznych. Ten enzym dzieli cukier mleczny na galaktozę i glukozę. W przypadku braku enzymu, spożycie produktów mlecznych powoduje bóle brzucha, biegunkę i wzdęcia.

Preparat przynosi ulgę i pozwala cieszyć się piciem mleka i spożyciem produktów mlecznych.
SkładSkład: wypełniacz: fosforan dwuwapniowy, środek powlekający: E 464, laktaza (10%), barwnik: E171.

Masa netto: 20 g
Środki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaPrzyjmować 2-4 tabletki na krótko przed lub wraz z posiłkiem zawierającym laktozę. Nie przekraczać 20 tabletek dziennie.

Zawartość kapsułek może zostać dodana bezpośrednio do napoju lub posiłku o temperaturze nieprzekraczającej 50 st. Celsjusza.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Lactrase 3300 kapsułki wegetariańskie (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ce2ee1a6375c1894b3690bc34afb6fdad8d5be6a.jpg