Lapacho herbata w saszetkach

Zastosowanie Lapacho herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.)Lapacho herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.) to herbata stworzona na bazie suszonej kory drzewa Lapacho naturalnie występującego w lasach deszczowych. Herbata może przyczynić się do złagodzenia stanów zapalnych w okolicy gardła i strun głosowych.

Picie herbaty zalecane jest dla osób doświadczających problemów z właściwym funkcjonowaniem układu trawiennego, szczególnie w przypadku często nawracających biegunek, zaparć czy wzdęć.

Produkt może być polecany również w przypadku pojawiających się objawów bólowych w okolicy gardła wywołanych stanem zapalnym.
Efekt działania Lapacho herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.)Picie herbaty może przyczynić się do usprawnienia funkcjonowania układu trawiennego, jak również zniwelować dolegliwości związane z biegunką, wzdęciami czy zaparciami.

Herbata Lapacho może potencjalnie zahamować rozwój infekcji chorobowych w okolicy gardła i tym samym wpłynąć na ograniczenie bólu gardła i strun głosowych.

Suplement może działać stymulująco na układ odpornościowy organizmu, a także wpływać na utrzymanie odpowiedniego ciśnienia tętniczego krwi.SkładPełny skład produktu: kora Lapacho.

Ilość sztuk w opakowaniu: 25 torebek filtracyjnychŚrodki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia jest około jedna torebka filtracyjna na 1 litr przegotowanej wody. Należy zaparzać herbatę przez około 5 minut.

Nie należy przekraczać dziennego zapotrzebowania na którykolwiek ze składników.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.Lapacho herbata w saszetkach (Opakowanie: 25 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/b580882552861b1d49d16effd6dae2a9eccf43ef.jpg