Laryngsan pastylki

Zastosowanie Laryngsan pastylki (Opakowanie: 50 szt.)Laryngsan pastylki (Opakowanie: 50 szt.) to odświeżające pastylki na gardło z olejkami z eukaliptusa i mięty pieprzowej. Przynosi ulgę przy delikatnych stanach zapalnych czy chrypce.

Doskonale sprawdza się w sezonie jesienno-zimowym.
Efekt działania Laryngsan pastylki (Opakowanie: 50 szt.)Laryngsan pastylki (Opakowanie: 50 szt.) to suplement diety do stosowania na gardło, kiedy to zaczyna być podrażnione. Preparat łagodzi stany zapalne powstałe na skutek przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach czy częstej zmiany temperatur otoczenia.

Preaprat zawiera dodatkowo cynk, który wspiera odporność i ma działanie antyoksydacyjne. SkładZawartość składników odżywczych w 100 g:

wartość energetyczna: 787 kJ / 188 kcal,
tłuszcz: 0,1 g, w tym:
nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1 g,
węglowodany: 55 g, w tym:
cukier: 0 g,
alkohole wielowodorotlenowe: 55 g,
błonnik: 34 g,
białko: 0 g,
sól: 0 g.

Skład: syrop maltitolowy, substancja zagęszczająca: guma arabska, mięta pieprzowa, mentol, olej eukaliptusowy, substancja słodząca: acesulfam K, barwnik: E 104, aromat: olej cytrynowy, środek antyadhezyjny: olej roślinny, wosk pszczeli.

Masa netto: 50 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaPrzyjmować 1-2 pastylki dziennie wedle potrzeby. Preparat nadaje się do stosowania przez dłuższy czas.

Nie należy przekraczać zalecanej, dziennej ilości do spożycia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Laryngsan pastylki (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/d84cf203a1ea4970601fec034294db9834d0a2b4.jpg