Laryngsan plus cynk roztwór

Zastosowanie Laryngsan plus cynk roztwór (Opakowanie: 20 ml)Laryngsan plus cynk roztwór (Opakowanie: 20 ml) to suplement diety w formie kropel do spożywania doustnego, które dostarczają dodatkową porcję cynku do codziennej diety. Produkt przyczynia się do wzmocnienia układu immunologicznego.

Produkt może być stosowany w przypadku niedoborów cynku w codziennej diecie, również w przypadku okresowo zwiększonego zapotrzebowania na ten element. Preparat można przyjmować również przy częstych nawrotach infekcji chorobowych, szczególnie w okresie przejściowym pór roku.Efekt działania Laryngsan plus cynk roztwór (Opakowanie: 20 ml)Produkt wpływa korzystnie na funckjonowanie układu immunologicznego, tym samym ograniczając ryzyko rozwoju infekcji chorobowych. Przyczynia się do ograniczenia niedoborów cynku w organizmie, także u osób regularnie aktywnych fizycznie.

Cynk wpływa na prawidłowy przebieg procesów metabolicznych, jak również pomaga utrzymać prawidłowe widzenie.SkładZawartość składników odżywczych w dziennej zalecanej porcji (32 krople) / %RWS:

Cynk: 2 mg / 20%

Składniki: woda, alkohol etylowy*, kamfora, cytrynian cynku, regulator kwasowości: wodorotlenek amonu, olejek miętowy.

*56% objętości alkoholu

Waga netto: 20 mlŚrodki ostrożnościSuplementy diety nie zastępują odpowiednio dobranej diety, a także zdrowego i aktywnego trybu życia.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Sposób użyciaZalecaną ilością do spożycia dla osoby dorosłej jest porcja 8 kropel spożywana 4 razy dziennie. Krople należy wymieszać wraz z wodą, a następnie spożyć.

Nie należy przekraczać dziennej ilości do spożycia.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie. Laryngsan plus cynk roztwór (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/e2b64cde5c192bf072fefd4b05df03bf4a0f17ea.jpg