Lewatywa

Zastosowanie Lewatywa (Opakowanie: 130 ml)Lewatywa (Opakowanie: 130 ml) to najskuteczniejszy i najszybszy sposób na opróżnienie jelita prostego. Lewatywa (Opakowanie: 130 ml) należy stosować w przypadku najcięższych zaparć, oraz w sytuacji zastoju kału w jelicie prostym. Lewatywa (Opakowanie: 130 ml) pozwala szybko uzyskać lekkość, unikając bólu.
Lewatywa (Opakowanie: 130 ml) można stosować również przed porodem lub operacją, oraz w celu przygotowania się do badań rektoskopowych i radiograficznych.

Efekt działania Lewatywa (Opakowanie: 130 ml)Lewatywa (Opakowanie: 130 ml) działa w oparciu o hipertoniczny roztwór sodu, który zmniejsza poziom ciśnienia osmotycznego między płynem jelitowym a produktami przemiany materii. Bezpośrednim skutkiem tego procesu jest zwiększanie się w świetle jelita objętości płynu, który następnie wywiera fizyczny nacisk na substancję czopującą jelito proste, oraz pobudza perystaltykę. Ten skomplikowany w swoim opisie proces posiada w istocie bardzo prostą kontynuację: mianowicie Lewatywa (Opakowanie: 130 ml) prowadzi do dokładnej i niemal natychmiastowej defekacji – bez bólu i bez podrażnień. Po zastosowaniu wystarczy odczekać kilka minut.

Skład100 ml zawiera następujące ilości substancji czynnych:

13,91 g diwodorofosforanu sodu
3,18 g monohydrogenofosforan sodu
0,1 g benzoesanu sodu
0,05 g estru metylowego kwasu p-hydroksybenzoesowego

Aplikator wykonano z hipoalergicznego i przyjaznego dla środowiska polietylenu.

Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem.
W przypadku dzieci poniżej 12. roku życia stosowanie tylko za zgodą i pod nadzorem lekarza.
Sposób użyciaW celu przeprowadzenia lewatywy wprowadzić aplikator w głąb jelita prostego i opróżnić zbiornik z jego zawartości. Defekacja rozpocznie się po kilku minutach.
Dla bezpieczeństwa preparat należy aplikować już przebywając w toalecie.
Lewatywa (Opakowanie: 130 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/1c3b2d775a767a3ee95f9992cb3fc9238b0c8c9f.jpg