Leyhs intensivcreme

Zastosowanie Leyhs Intensivcreme (Opakowanie: 500 ml)Leyhs Intensivcreme (Opakowanie: 500 ml) to kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Emulsja bogata w nienasycone kwasy tłuszczowo intensywnie odżywia i regeneruje skórę.

Nie zawiera substancji zapachowych i konserwantów.

Efekt działania Leyhs Intensivcreme (Opakowanie: 500 ml)Leyhs Intensivcreme (Opakowanie: 500 ml) zawiera tłoczoną na zimno oliwę z oliwek bogatą w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminę E. Emulsja typu woda w oleju (W/O) pielęgnuje suchą, dojrzałą i zestresowana skórę, pomagając regulować poziom jej nawilżenia. To szczególnie ważne w sytuacji, gdy powietrze jest suche (np. zimą, w ogrzewanych pomieszczeniach) oraz gdy usuwana ze skóry jest jej naturalna warstwa lipidowa (np. podczas mycia czy kąpieli).

Skład produktu jest dobrze tolerowany także przez osoby posiadające skórę wrażliwą.
SkładSkład:
woda, wazelina, oliwa z oliwek, trójglicerydy kaprylowo-kaprynowe, mieszanina alkoholi lanolinowych, oleinian sorbitanu, oleinian glicerolu, tokoferol (witamina E).Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaStosować zgodnie z przeznaczeniem w pielęgnacji skóry suchej i wrażliwejDodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci

Leyhs Intensivcreme (Opakowanie: 500 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/700b330db03b9d340fd8bb427c2e55b761db9015.jpg