Lygal płukanka do włosów

Zastosowanie Lygal płukanka do włosów (Opakowanie: 125 ml)Lygal płukanka do włosów (Opakowanie: 125 ml) to specjalistyczna płukanka do włosów wykazująca działanie hamujące rozwój drożdży odpowiedzialnych za występowanie łupieżu. Preparat może przyczynić się także do ograniczenia ryzyka występowania świądu czy stanów zapalnych.
Stosowanie płukanki polecane jest osobom doświadczającym częstych nawrotów łupieżu, szczególnie w przypadku występowania skóry suchej i skłonnej do podrażnień.
Produkt może być stosowany przez wszystkie osoby borykające się z problemami stanów zapalnych w okolicach skóry głowy.
Efekt działania Lygal płukanka do włosów (Opakowanie: 125 ml)Preparat może przyczynić się do zahamowania rozwoju drożdży z rodziny Malassezia furfur które mogą być przyczyną rozwoju dokuczliwego łupieżu.
Produkt dzięki pH zbliżonym do pH skóry wpływa korzystnie na kondycję skóry głowy, bez ryzyka występowania podrażnień.
Płukanka może wpłynąć korzystnie na zniwelowanie ryzyka rozwoju dolegliwości związanych ze świądem czy stanem zapalnym skóry.
SkładPełny skład produktu: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-2, PEG-75 Lanolinoil, Dexpanthenol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Parfum, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Citric Acid.
Objętość netto: 125 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaProdukt należy stosować kilka razy w tygodniu, w zależności od zapotrzebowania. Preparat należy nanieść na mokrą skórę włosów, a następnie wmasować aż do uzyskania piany. Po odczekaniu kilku minut należy dokładnie spłukać resztki płukanki.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.

Lygal płukanka do włosów (Opakowanie: 125 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/c862ebe77a9d74606f5bd03bec16183f8ca8e68b.jpg