Magnesium diasporal 250 aktiv tabletki musujące

Zastosowanie Magnesium Diasporal 250 aktiv tabletki musujące (Opakowanie: 20 szt.)Magnesium Diasporal 250 aktiv tabletki musujące (Opakowanie: 20 szt.) to suplement diety wspomagający zaopatrywanie organizmu z magnez. Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego.

Preparat łagodzi nieprzyjemne skurcze łydek, które są pierwszym objawem niedoboru.
Efekt działania Magnesium Diasporal 250 aktiv tabletki musujące (Opakowanie: 20 szt.)Magnesium Diasporal 250 aktiv tabletki musujące (Opakowanie: 20 szt.) to suplement w postaci tabletek musujących o pysznym, cytrynowym smaku, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na płyny. Niemal natychmiast dostarcza brakującego pierwiastka do organizmu.

Magnez wspiera i witalizuje mięśnie. Cytrynian magnezu, zawarty w Magnesium Diasporal 250 aktiv tabletki musujące (Opakowanie: 20 szt.), stanowi ich składnik budulcowy. Dodatkowo wspiera zdolność zapamiętywania i koncentracji oraz minimalizuje chroniczne zmęczenie.
SkładZawartość w 1 tabletce:

magnez: 250 mg (67%*).

*%RWS – referencyjna wartość spożywcza

Składniki: cytrynian magnezu (42,9%), substancje kwasotwórcze: kwas cytrynowy, węglan sodu, maltodekstryna, aromat, substancje słodzące: cyklaminian sodu i sacharyna sodowa.

Masa netto: 80 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaRozpuścić 1 tabletkę musującą w szklance wody (200 ml) raz dziennie i wypić.

Nie należy przekraczać zalecanej, dziennej ilości do spożycia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Produkt jest wolny od glutenu, laktozy, fruktozy, aromatów i GMO. Nadaje się do stosowania przy diecie wegańskiej.

Informacja dla diabetyków: 3 kapsułki zawierają mniej niż 0,1 BE (jednostek chlebowych).Magnesium Diasporal 250 aktiv tabletki musujące (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/27449cac56de7b529f43fc16408ef717fb06c304.jpg