Magnesium diasporal 400 extra magnez granulat do picia

Zastosowanie Magnesium Diasporal 400 Extra Magnez granulat do picia (Opakowanie: 50 szt.)Magnesium Diasporal 400 Extra Magnez granulat do picia (Opakowanie: 50 szt.) jest stosowany doustnie przy zwiększonym zapotrzebowaniu na magnez. Niedobór magnezu może wynikać z intensywnego stresu psychicznego w pracy lub wzmożonego wysiłku fizycznego podczas uprawiania sportu.
Produkt sprawdza się również jako dodatkowe źródło magnezu w przypadku kobiet w ciąży, karmiących piersią, nastolatków i osób starszych (u tych grup – po konsultacji z lekarzem), u których zachodzą, często gwałtowne zmiany w organizmie. Efekt działania Magnesium Diasporal 400 Extra Magnez granulat do picia (Opakowanie: 50 szt.)Magnez ma wpływ na stabilność działania układu nerwowego i odpowiada za regulowanie pracy tarczycy. Wykazuje działanie uspokajające, przeciwdziała niedotlenieniu oraz niedokrwieniu serca, ponieważ odgrywa ważną rolę w procesie skurczu mięśnia sercowego. Pierwiastek ten ma bardzo duże znaczenie w przeciwdziałaniu powstawaniu zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Jest stabilizatorem płytek krwi i fibrynogenu. Bierze czynny udział w procesie budowania kości.
W większości przypadków niedobory magnezu pojawiają się w wyniku nieprawidłowej diety, stresu, intensywnego wysiłku fizycznego.
Charakterystyczne objawy przy niedoborze magnezu to: trudności ze snem, zaburzenia koncentracji, ogólne rozdrażnienie, nadpobudliwość nerwowo-mięśniowa (np. drżenie powiek czy skurcze łydek), mrowienie w kończynach, zespół niespokojnych nóg, częste bóle oraz zawroty głowy, jak również wypadanie włosów, łamliwość paznokci i próchnica.

Magnesium Diasporal 400 Extra Magnez granulat do picia (Opakowanie: 50 szt.) zawiera cytrynian magnezu, który jest ważnym budulcem w ciele człowieka i doskonale zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na magnez. Każda saszetka zawiera go aż 400 mg.SkładCytrynian magnezu (40,9%), sproszkowany owoc pomarańczy (maltodekstryna, koncentrat soku pomarańczowego 4,5%), kwas cytrynowy, wodorowęglan potasu, aromat pomarańczowy, sukraloza, barwniki: ryboflawina i czerwony burak.
Zawartość magnezu w dawce dziennej (1 saszetka): 400 mg / 107% RWS.
Waga netto: 315 g.Środki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany. Przy ciężkich zaburzeniach nerek, zaburzeniach czynności serca prowadzących do bradykardii (powolnego rytmu) przed zażyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.Sposób użycia1 x dziennie zawartość 1 saszetki rozpuścić w szklance wody (ok. 150ml) i wypić.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Magnesium Diasporal 400 Extra Magnez granulat do picia (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/23a799aa6fc7ba9d110fe080f8b8da7c5d79a142.jpg