Magnesium direkt 400 mg grandelat proszek w saszetkach

Zastosowanie Magnesium Direkt 400 mg Grandelat proszek w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.)Magnesium Direkt 400 mg Grandelat proszek w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.) to suplement diety z magnezem, który wspiera funkcjonowanie mięśni, serca i nerwów.

Minerał jest niezwykle ważny dla organizmu – bierze udział w pracy niemal każdego układu. Niedobór może mieć bolesne i nieprzyjemne konsekwencje.Efekt działania Magnesium Direkt 400 mg Grandelat proszek w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.)W zależności od wieku i płci, wymagane jest przyjmowanie 300 – 400 mg magnezu dziennie. W sytuacjach stresowych, organizm wydala go więcej, trzeba go więc przyjmować więcej. Osoby uprawiające sporty, korzystające z sauny czy innych aktywności fizycznych także potrzebują dodatkowej suplementacji, gdyż pozbywają się magnezu z potem.

Magnesium Direkt 400 mg Grandelat proszek w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.) to smaczny proszek magnezowy w praktycznej formie saszetki. Można ją zabrać wszędzie i użyć o każdej porze – szybko i bez popijania.
SkładZawartość w 1 saszetce:

magnez: 400 mg (107%*).

*%RWS – referencyjna wartość spożycia

Składniki: cytrynian magnezu, cukier trzcinowy, tlenek magnezu, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, dekstroza, owoce męczennicy w proszku o naturalnym aromacie, środek antyadhezyjny: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol i sorbitol, zakwaszacz: kwas winny.

Masa netto: 138 g
Środki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaPrzyjmować zawartość jednej saszetki dzienne. Granulat nanieść na język i pozwolić mu się rozpuścić przed połknięciem.

Nie należy przekraczać zalecanej, dziennej ilości do spożycia.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.
Magnesium Direkt 400 mg Grandelat proszek w saszetkach (Opakowanie: 40 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/49ef3d206ac2ab07a462a4c7a06d8a77d85bd981.jpg