Magnesium verla uno 300 saszetki z granulatem

Zastosowanie Magnesium Verla Uno 300 saszetki z granulatem (Opakowanie: 50 szt.)Magnesium Verla Uno 300 saszetki z granulatem (Opakowanie: 50 szt.) jest suplementem diety niwelującym niedobory magnezu w organizmie. Magnez jest ważnym pierwiastkiem, potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niedobór tego pierwiastka może powodować zaburzenia nerwowo-mięśniowe, napięcie, stres, kurcze łydek. Zwiększone zapotrzebowanie na ten pierwiastek może się pojawić zwłaszcza u kobiet w ciąży, karmiących matek, sportowców, osób starszych i ludzi mających stresogenną pracę. SkładCytrynian magnezu, proszek pomarańczowy z maltodekstryną 22,5%, kwas cytrynowy, wodorowęglan potasu, ß-karoten, aromat pomarańczowy, aromat cytrynowy, substancje słodzące (cyklaminian i sacharyna).
Zawartość magnezu w jednej saszetce (dawce dziennej): 300 mg / 80% RWS.
1 saszetka odpowiada 0,08 BE. Verla magnez 300 mg nie zawiera glutenu ani laktozy.
Waga netto: 200 g.
Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu a także przy ciężkiej niewydolności nerek, zaburzeń pracy serca (bradykardii).
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaJeśli nie zalecono inaczej, 1x dziennie 1 saszetkę (300 mg magnezu) rozpuścić w szklance wody, soku owocowego lub herbaty (200 ml) i pić małymi łykami.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Magnesium Verla Uno 300 saszetki z granulatem (Opakowanie: 50 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/47e1d0ebf2c324bc8925866fa05b95a14cc4c358.jpg