Maria treben bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie

Zastosowanie Maria Treben Bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie (Opakowanie: 30 ml)Maria Treben Bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie (Opakowanie: 30 ml) to koncentrat 11 ziół, opracowany według unikalnej receptury słynnej zielarki Marii Treben. Produkt polecany jest osobom uskarżającym się na obniżoną odporność w okresie zwięszonej zapalności na infekcje sezonowe, a także na ogólny spadek formy fizycznej i pogorszenie samopoczucia.
Maria Treben Bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie (Opakowanie: 30 ml) można stosować wewnętrznie (doustnie) i zewnętrznie w formie okładów.

Efekt działania Maria Treben Bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie (Opakowanie: 30 ml)Maria Treben Bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie (Opakowanie: 30 ml) przynoszą odczuwalny efekt w postaci ogólnej poprawy stanu zdrowia. Maria Treben Bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie (Opakowanie: 30 ml) przywracają siły w walce z chorobą, przyczyniając się do jej szybszego zwalczenia. Stosowane zewnętrznie, Maria Treben Bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie (Opakowanie: 30 ml) przyśpieszają gojenie ran i zapobiegają rozwojowi stanów zapalnych i mogą wspomagać choroby skóry.
SkładKoncentrat piołunu, mirry, szafranu, liścia senesu, kamfory, korzenia rabarbaru, korzenia kurkumy, manny, teriaku, dziewięćsiła i korzenia arcydzięgla.
Preparat nie zawiera alkoholu.
Całkowita zawartość netto w opakowaniu: 30 ml.
Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci, suplement należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile lekarz nie zaleci inaczej, dorośli:
Stosowanie doustne: 1-2 krople do 3 razy dziennie. Krople należy przyjmować z wodą mineralną lub herbatą w proporcji 1 kropla na 25 ml płynu.
Stosowanie zewnętrzne: w charakterze środka do nasączania okładów. Nawilżyć koncentratem kawałek waty lub ligniny i przymocować za pomocą bandaża lub chusty do obszaru skóry dotkniętego zmianą chorobową. W zależności od rodzaju dolegliwości okład powinien trwać 2-4 godziny.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.
Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Maria Treben Bitterer skoncentrowane zioła szwedzkie (Opakowanie: 30 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/5bc5475154cd2db6c2df38d424b12e61effae3cd.jpg