Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku

Zastosowanie Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku (Opakowanie: 30 szt.)Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku (Opakowanie: 30 szt.) to ultrachłonne, jednorazowe wkładki do karmienia. Sprawdzają się idealnie, gdy z piersi wyciekają duże ilości mleka matki. Ten problem jest szczególnie nieprzyjemny zaraz po urodzeniu dziecka. Wkładki zapewniają uczucie suchości, wygody i bezpieczeństwa zarówno w dzień, jak i w nocy.
Efekt działania Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku (Opakowanie: 30 szt.)#p_name cechuje ekstremalna chłonność. Wkładki pomieszczą nawet dużą ilość wyciekającego mleka tuż po porodzie. Miękkie wnętrze wykonane jest z naturalnego włókna, które natychmiast wchłania wilgoć. Niezwykle chłonny wkład polimerowy bezpiecznie wiąże wilgoć wewnątrz i równomiernie ją rozprowadza.
Wkładki są przyjemne dla wrażliwej i obolałej skóry. Oddychający i wodoodporny materiał chroni odzież przed plamami z mleka. Profilowana konstrukcja dopasowuje się do klatki piersiowej, sprawiając, że wkładki są niemal niewyczuwalne. Paski samoprzylepne gwarantują dodatkowy komfort i zapobiegają przed przypadkowym ześlizgnięciem się wkładek.
Produkt zapewnia suchość i bezpieczeństwo – szczególnie w trakcie tych pierwszych, trudnych dni z maleństwem.
Środki ostrożnościStosować zgodnie z przeznaczeniem. Produkt nie służy do zabawy.
Sposób użyciaWkładki laktacyjne należy zmieniać tak często, jak zachodzi taka potrzeba. Starą należy wyjąć ze stanika i włożyć nową, dopasowując jej kształt do kształtu biustonosza i piersi.

Medela wkładka dla matek karmiących, jednorazowego użytku (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/7699375b72b5a8b15140535262f2914a9fee619e.jpg