Meridol płyn do płukania jamy ustnej

Zastosowanie Meridol płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml)Odpowiednio utrzymywana higiena jamy ustnej jest kluczem do zdrowych i pięknych zębów. Dlatego właśnie konieczne jest stosowanie najlepszej jakości kosmetyków, które zabijają bakterie i tworzą wyjątkową barierę ochronną szkliwa. W ten sposób chronią przed powstawaniem próchnicy oraz chorobami dziąseł. Takie działanie zapewnić może Meridol płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml), który dzięki doskonale skomponowanemu składowi z zastosowaniem innowacyjnych składników, chroni zęby i dziąsła oraz utrzymuje świeży, przyjemny oddech. Zależy Ci na zdrowym uśmiechu? Już dziś zamów i rozpocznij stosowanie tego wyjątkowego specyfiku, aby cieszyć się jego rewelacyjnym działaniem każdego dnia!

Płyn do płukania jamy ustnej meridol zalecany jest do codziennej higieny jamy ustnej. Zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej i kamienia zapewniając skuteczną ochronę przed zapaleniem dziąseł i promując zdrową florę jamy ustnej.
Zawiera unikalne połączenie dwóch substancji czynnych: aminofluorku i fluorku cynawego, dzięki czemu zatrzymuje aktywność bakterii w pozostałej po szczotkowaniu płytce nazębnej, a także hamuje powstawanie nowej płytki na długi czas. Płyn do płukania meridol wspomaga regenerację podrażnionych dziąseł i zapewnia optymalną ochronę przeciw próchnicy. Efekt działania Meridol płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml)Działa w miejscach, do których zwykła szczoteczka do zębów nie dociera. Usuwa płytkę bakteryjną, pielęgnuje dziąsła i dokładnie oczyszcza przestrzenie między zębami dzięki czemu zapobiega rozwojowi stanów zapalnych. Działa jak balsam dla dziąseł i promuje zdrową florę jamy ustnej.Skład(INCI) Aqua, Xylitol, PVP, PEG-40 Hydrogenated, Castor Oil, Olaflur, Aroma, Stannous Fluoride, Sodium Saccharin, Cl 42051
Meridol płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml) nie zawiera alkoholu.Środki ostrożnościPrzy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produkt nie powinien być stosowany. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Sposób użyciaStosować regularnie po szczotkowaniu zębów. Roztwór jest gotowy do zastosowania – nie należy go rozcieńczać. Płukać jamę ustną przez około 1 minutę. Nie połykać i po zastosowaniu nie płukać jamy ustnej wodą.Dodatkowe informacjeZaleca się łączne stosowanie płynu do płukania jamy ustnej meridol oraz pasty do zębów meridol, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie skuteczniejszej ochrony przed zapaleniem dziąseł. Płyn nadaje się do długotrwałego stosowania.Meridol płyn do płukania jamy ustnej (Opakowanie: 400 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/0be93637a8637ecf81fd1ac1d36a80919935fb3d.jpg