Meridol szczoteczka do zębów

Zastosowanie Meridol szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.)Jedną z najważniejszych rzeczy przy dbaniu o zęby jest dobranie odpowiedniej szczoteczki. Szukasz takiej, która dociera w trudno dostępne miejsca, a przy tym nie podrażnia? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oto Meridol szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.), która czyści zęby niezwykle dokładnie, nawet przy linii dziąseł, jednocześnie chroniąc je przed podrażnieniami i rozmaitymi chorobami. Główka tej szczoteczki ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu rewelacyjnie dociera do wszystkich powierzchni. Wykonana jest ona z bardzo cienkich i delikatnych włókien, za sprawą których możliwe jest intensywne, a jednocześnie nieinwazyjne szczotkowanie. Jeśli chcesz mieć piękne i zdrowe zęby jest to szczoteczka idealna dla Ciebie!

Meridol szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.) z bardzo cienkimi i miękkimi końcami włókien umożliwia dokładne i delikatne szczotkowanie zębów, równocześnie ochraniając dziąsła. Ta miękka szczoteczka działa niczym balsam na dziąsła zapewniając przy tym jednak skuteczne i dokładne usuwanie płytki nazębnej. Niewielki rozmiar główki szczoteczki sprawia, iż sprawdza się ona doskonale również przy czyszczeniu wszystkich powierzchni tylnych zębów.Efekt działania Meridol szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.)Czyści bardzo dokładnie – nawet przy linii dziąseł
Dokładnie usuwa płytkę nazębną
Ochrania podrażnione dziąsła
Pomaga zapobiegać chorobom dziąseł
Dociera do wszystkich powierzchni zębów dzięki niewielkim rozmiarom główki Meridol szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6706e871e784f6e24755fb252e2cdd0af4ca0f13.jpg