Minalka tabletki

Zastosowanie Minalka tabletki (Opakowanie: 360 szt.)Minalka tabletki (Opakowanie: 360 szt.) to suplement diety uzupełniający minerały i pierwiastki śladowe w organizmie. Ich obecność jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich narządów i układów. Preparat zapobiega nieprzyjemnym konsekwencjom ich niedoborów.
Efekt działania Minalka tabletki (Opakowanie: 360 szt.)Minalka tabletki (Opakowanie: 360 szt.) zawiera cały kompleks niezbędnych minerałów. Kompleksowa suplementacja tych minerałów sprawia, że organizm znajduje się w dobrym zdrowiu.

Wapń nadaje kościom i zębom odpowiednią gęstość i twardość, sprawiając, że są zdrowe.

Magnez wpływa na układ mięśniowy i zapobiega nieprzyjemnym skurczom mięśni i rozdrażnieniu.

Cynk ma właściwości antyoksydacyjne i chroni komórki przed działaniem wolnych rodników.

Potas jest niezbędny dla prawidłowej pracy serca i układu sercowo-naczyniowego.SkładZawartość składników odżywczych w porcji dziennej (8 tabletek):

wapń: 152 mg (19%*),
potas: 360 mg (18%*),
magnez: 65,60 mg (17,5%*),
cynk: 4 mg (40%*),
mangan: 0,8 mg (40%*),
miedź: 560 µg (56%*),
chrom: 40 µg (100%*).

*%RWS – referencyjna wartość spożycia

Składniki: glukonian wapnia, cytrynian potasu, skrobia kukurydziana, cytrynian sodu, cytrynian magnezu, stabilizatory: talk i poliwinylopirollidon, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, siarczan cynku, środek antyadhezyjny: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, glukonian żelaza, siarczan manganu, siarczan miedzi, stabilizator: cytrynian trietylu, chlorek chromu III.

Masa netto: 170 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.Sposób użyciaPrzyjmować 8 tabletek dziennie razem z posiłkami.

Nie należy przekraczać zalecanej, dziennej ilości do spożycia.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 4. roku życia.
Minalka tabletki (Opakowanie: 360 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/03e4670c98bb92ecbac2710cdfb82ca0809eee3d.jpg