Miradent xylitol chewing gum cranberry żurawinowa guma do żucia

Zastosowanie Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.)Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.) to idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji zębów. Pozwala dbać o higienę jamy ustnej w trakcie pracy i podczas wykonywania codziennych obowiązków, bez konieczności koncentrowania się na tej czynności. Ot, takie tam żucie porzeczkowej gumy. Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.) to jednak guma niezwykła, bo chroni wzmacnia zęby i chroni przed powstawaniem kamienia nazębnego – a przy tym nie powoduje próchnicy.
Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.) nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego, co czyni ją odpowiednią również dla wegetarian i wegan. Natomiast brak cukru, aspartamu, i sorbitolu decyduje o tym, że Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.) to produkt odpowiedni dla diabetyków.
Efekt działania Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.)Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.) wspomaga remineralizację szkliwa nazębnego, co zwiększa wytrzymałość zębów i zmniejsza ryzyko występowania związanych z nimi dolegliwości. Dzieje się tak za sprawą ksylitolu, który stymuluje reakcję zawartego w zębach wapnia z białkiem śliny, prowadząc do niemal samoczynnej remineralizacji szkliwa. To również ksylitol zapobiega osiadaniu na powierzchni zębów kamienia. A przy tym wszystkim Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.) posiada też obie te właściwości, jakimi powinna charakteryzować się każda szanująca się guma: odświeżający efekt i przyjemny smak.
SkładKsylitol (substancja słodząca), guma, aromat żurawinowy, glicerol (środek nawilżający), zagęszczacz (guma arabska), regulator kwasowy (kwas jabłkowy), lecytyna sojowa (emulgator), ditlenek tytanu (barwnik), wosk pszczeli (środek powlekający).
Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Sposób użyciaStosować w ciągu dnia, o porze i częstotliwości zależnej od uznania. Żuć pojedynczo.
Dodatkowe informacjeUwaga! Spożycie produktu w zbyt dużych ilościach może działać przeczyszczająco.
Miradent Xylitol Chewing Gum Cranberry żurawinowa guma do żucia (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/402e17fab05249aa7731bdcb76d712102b21c89b.jpg