Multi sanostol syrop

Zastosowanie Multi Sanostol syrop (Opakowanie: 300 g)Wielowitaminowy preparat z dodatkiem związków wapnia, wpływający na prawidłowy rozwój układu kostnego. Zawarte w preparacie witaminy są niezbędne dla przebiegu podstawowych procesów metabolicznych i prawidłowego rozwoju młodego organizmu.
Preparat można stosować od 1 roku życia dziecka. SkładMULTI SANOSTOL zawiera witaminę A, witaminę D3, witaminę B1, witaminę B2, witaminę B6, witaminę C, witaminę E, nikotynamid, kwas pantotenowy, glukonian wapniowy i fosforomleczan wapniowy:

kolekalcyferol – 100 j.m.
kwas askorbinowy – 50 mg
nikotynamid – 5 mg
dekspantenol – 2 mg
octan alfa-tokoferolu – 1 mg
fosforan 5 ryboflawiny(sól mono sodowa) – 1 mg
ryboflawina – 0,8 mg
chlorowodorek tiaminy – 1 mg
tiamina – 0,89 mg
palmitynian retinolu – 0,66 mg
retinol – 1200 j.m.
chlorowodorek pirydoksyny – 0,5 mg
pirydoksyna – 0,41 mg
agar
koncentrat soku pomarańczowego
skórka pomarańczowa
butylohydroksytoluen
D-glukonian wapnia 1-wodny
fosforomleczan wapnia (+)
pirofosforan wapnia
kwas cytrynowy bezwodny
ekstrakt słodu jęczmiennego
roztwór glukozy
glukoza – 655 mg
koncentrat soku z grejpfruta
Polisorbat 80
sacharoza (substancja pomocnicza) – 3275 mg
olej słonecznikowy
tragakanta
woda oczyszczona
benzoesan sodu
kwas sorbowy
Całkowita zawartość węglowodanów 0,66 BE (jednostki chlebowej)Środki ostrożnościPreparat nie nadaje się do zapobiegania niedoborom witamin związanym z zaburzeniami wchłaniania w jelitach.Sposób użyciaDoustnie dzieci do 6 roku życia 1-2 łyżki stołowe dziennie; dzieci starsze, młodzież i dorośli 2 łyżki stołowe dziennie. Dodatkowe informacjeMULTI SANOSTOL stosuje się zapobiegawczo i leczniczo w stanach niedoboru z zwiększonego zapotrzebowania na witaminy, zwłaszcza u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących; w objawach niedożywienia, braku łaknienia, nawracających zakażeniach, stanach wyczerpania i zmęczenia, zwiększonego wysiłku fizycznego i umysłowego, okresach rekonwalescencji po przebytych chorobach, antybiotykoterapii.Multi Sanostol syrop (Opakowanie: 300 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/35cc7dd4e26b99f4a30d3e79acccf7e5af4eaa1e.jpg