Murnauers mineral deodezodorant w aerozolu

Zastosowanie Murnauers Mineral Deodezodorant w aerozolu (Opakowanie: 100 ml)Murnauers Mineral Deodezodorant w aerozolu (Opakowanie: 100 ml) to mineralny dezodorant do ciała chroniący przed nadmiernym poceniem. Niweluje nieprzyjemny zapach potu, a dodatkowo pielęgnuje obszar skóry pod pachami.
Efekt działania Murnauers Mineral Deodezodorant w aerozolu (Opakowanie: 100 ml)Murnauers Mineral Deodezodorant w aerozolu (Opakowanie: 100 ml) to wyjątkowa kombinacja składników aktywnych z kryształami mineralnymi, która skutecznie hamuje wydzielanie potu. Zapobiega nadmiernemu poceniu się pod pachami. Jest także wyjątkowo delikatny i nie powoduje podrażnień u wrażliwej skóry.
Kosmetyk zawiera kamforę, która nadaje dezodorantowi wyjątkowego zapachu, który utrzymuje się długo na powierzchni ciała. Dodatkowa zawartość alantoiny nawilża wrażliwy obszar pod pachami i zapobiega podrażnieniom. Murnauers Mineral Deodezodorant w aerozolu (Opakowanie: 100 ml) działa nawet do 24 godzin. Dezodorant został przetestowany dermatologicznie i wykazuje bardzo dobrą przyswajalność.
SkładAQUA, ALCOHOL DENAT, ISOPROPYL ALCOHOL, ALUMINYN CHLOROHYDRATE, PEG-40, HYDROGENATED CASTOR OIL, ALLANTOIN, CAMPHOR, AMMONIUM ALUM, PARFUM, GLYCERYL LAURATE, FARNESOL, FERNEHTHYL ALCOHOL, LINALOOL, COUMARIN.Środki ostrożnościNie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik kosmetyku. Chronić przed dziećmi.Sposób użyciaMurnauers Mineral Deodezodorant w aerozolu (Opakowanie: 100 ml) aplikować rano na umytą i suchą powierzchnię skóry pod pachami. Powtarzać zabieg w ciągu dnia w razie konieczności.

Dodatkowe informacjeStosować zgodnie z zaleceniami.
Nie zawiera barwników, perfum i substancji konserwujących.
Ma neutralny zapach.
Murnauers Mineral Deodezodorant w aerozolu (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/9df17ec74241a6dd0142caf25b874893c2576df9.jpg