Neribas krem

Zastosowanie Neribas krem (Opakowanie: 500 ml)Neribas krem (Opakowanie: 500 ml) to specjalistyczny krem do skóry wspomagający odpowiednie oczyszczenie skóry ciała i twarzy. Preparat może być stosowany przez osoby borykające się z trudnościami w dokładnym oczyszczaniu cery.
Krem może być stosowany przez osoby doświadczające problemów z występowaniem podrażnień skórnych czy pojawieniem się trądziku w związku z zanieczyszczeniami skórnymi.
Produkt polecany jest także jako profilaktyczny środek odpowiednio nawilżający i utrzymujący barierę ochronną skóry na właściwym poziomie.
Efekt działania Neribas krem (Opakowanie: 500 ml)Stosowanie kremu może wpłynąć korzystnie na odpowiednie oczyszczenie skóry z zalegającego brudu czy zanieczyszczeń na cerze czy skórze całego ciała.
Preparat może wzmocnić naturalne funkcje ochronne naskórka, dzięki czemu używanie produktu może zniwelować ryzyko występowania podrażnień czy zaczerwienień.
Dzięki specjalistycznemu składowi produktu, krem może utrzymywać odpowiedni poziom natłuszczenia skóry przy prawie każdym typie cery.
SkładPełny skład produktu: woda, ciekła parafina, wazelina, alkohol stearylowy PEG 40 stearynian, kwas poliakrylowy, disodium EDTA, wodorotlenek sodu, methylparaben, propylparaben.
Objętość netto: 500 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaProdukt należy stosować w razie potrzeby. Nie należy stosować produktu w przypadku występowania nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.
Neribas krem (Opakowanie: 500 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/f85e8805cc000d971e32c31b342fab5c7a09b506.jpg