Neribas maść

Zastosowanie Neribas maść (Opakowanie: 100 ml)Neribas maść (Opakowanie: 100 ml) to specjalistyczna maść przeznaczona dla skóry normalnej i skłonnej do występowania podrażnień. Preparat może być stosowany przez osoby doświadczające problemów z chorobami skórnymi.
Maść zalecana jest szczególnie w przypadku stosowania jej jako profilaktycznej ochrony przed codziennymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą negatywnie oddziaływać na skórę.
Produkt może być polecany również w przypadku występowania dolegliwości zdrowotnych związanych ze skórą, takich jak łuszczyca czy atopowe zapalenie skóry.
Efekt działania Neribas maść (Opakowanie: 100 ml)Stosowanie maści może wpłynąć korzystnie na odpowiednie nawilżenie i natłuszczenie naskórka i skóry właściwej, dzięki czemu produkt może potencjalnie zniwelować problemy związane z występowaniem łuszczycy czy atopowego zapalenia skóry.
Produkt może przyczynić się do odbudowania, a także wzmocnienia naturalnej bariery ochronnej skóry przed drobnoustrojami i tym samym ograniczyć szansę rozwinięcia się infekcji chorobowych.
Maść może potencjalnie zapobiegać nawrotom dolegliwości zdrowotnych związanych z nadmiernym wysychaniem naskórka.
SkładSkład produktu:
woda, wazelina, paraffinum liquidum, alkohol stearylowy, stearynian PEG 40, kwas poliakrylowy, sól disodowa EDTA, wodorotlenek sodu, konserwant: paraben metylowy, paraben propylowy.
Zawartość opakowania netto: 100 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaProdukt należy stosować w razie potrzeby. W przypadku chęci uzyskania kremu należy rozcieńczyć maść wraz z wodą. Nie należy stosować produktu w przypadku występowania nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie.
Neribas maść (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6967e5dd898b42edd671b7cbba6a93de8299a37a.jpg