Neukoenigsfoerder ne tabletki

Zastosowanie Neukoenigsfoerder NE tabletki (Opakowanie: 200 szt.)Neukoenigsfoerder NE tabletki (Opakowanie: 200 szt.) to produkt przeznaczony dla osób mających niezrównoważoną dietę lub wymagających większej dawki składników mineralnych. Suplement diety posiada dużą ilość składników odżywczych, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Neukoenigsfoerder NE tabletki (Opakowanie: 200 szt.) ma w składzie magnez, który przede wszystkim potrzebny jest do prawidłowego przewodzenia impulsów nerwowo-mięśniowych. Innym bardzo istotnym składnikiem jest potas, który usprawnia pracę mózgu oraz wpływa na prawidłowe ciśnienie krwi. Dodatkowo, u osób mających niedobory potasu może występować wysuszona skóra. Preparat posiada też wapń, który jest niezbędny dla zachowania zdrowych kości i zębów.SkładWartości odżywcze w 1 tabletce:
– Energia: 1 kJ / 0 kcal;
– Tłuszcz:
– Węglowodany: Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użyciaO ile nie zalecono inaczej, dorośli: 3 razy dziennie po 1-2 tabletki, wraz z posiłkami i z dużą ilością płynu.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Neukoenigsfoerder NE tabletki (Opakowanie: 200 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/2aecb23a7e1e0f63cca60e0ea3920cbe2ca86630.jpg