Neutrogena – norweska formuła natychmiast wchłaniający się krem

Zastosowanie Neutrogena – norweska formuła natychmiast wchłaniający się krem (Opakowanie: 75 ml)Neutrogena – norweska formuła natychmiast wchłaniający się krem (Opakowanie: 75 ml) już po sekundzie przynosi ulgę wysuszonym dłoniom. Naturalne składniki działają kojąco i leczniczo, przywracając skórze delikatność i gładkość, a przy tym zapewniają jej barierę ochronną i zdrowy wygląd.Efekt działania Neutrogena – norweska formuła natychmiast wchłaniający się krem (Opakowanie: 75 ml)Neutrogena – norweska formuła natychmiast wchłaniający się krem (Opakowanie: 75 ml) służy do pielęgnacji i ochronny skóry rąk. Natychmiast nawilża skórę dłoni, sprawiając, że odzyskuje ona miękkość i elastyczność. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania przynosząc natychmiastowe uczucie komfortu, przynosząc od razu zauważalne efekty. Idealny dla osób w żyjących w pośpiechu. Nie pozostawia tłustego, nieprzyjemnego filmu.
Dzięki glicerynie zapewnia intensywne nawilżenie i chroni przed wysychaniem. Pozostawia skórę miękka i gładką. Gliceryna jest stosowana jako sprawdzony środek nawilżający, szczególnie w produktach pielęgnacyjnych do cery suchej i wrażliwej, gliceryna absorbuje wodę i wiąże ją w górnej warstwie skóry.
Pantenol jest ważny dla metabolizmu skóry. Zwiększa zdolność skóry do wiązania wody i zapewnia jej dodatkową elastyczność. Ponadto przyczynia się do regeneracji skóry i łagodzi swędzenie. Oprócz łagodzącego skórę pantenolu zawiera także antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki.SkładW skład Neutrogena – norweska formuła natychmiast wchłaniający się krem (Opakowanie: 75 ml) wchodzą: woda, glicerol, izonononian, dimetikon, cyklopentasiloksan, alkohol cetearylowy, cykloheksasiloksan, alkohol cetylowy, parafina, alkohol behenylowy, stearynian glicerylu, pantenol, glukozyd ksylililowy, anhydroksyol, ksylitol, octan tokoferylu, ceteta-20, stearynian PEG-75, 20, glukozyd cetearylowy, parafina, Cera Microcristallina, kopolimer PVP / heksadecen, guma ksantanowa, disodowe EDTA, metyloparaben, fenoksyetanol, propyloparaben, perfumy/zapach.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku silnych reakcji alergicznych, na któryś z jego składników.Sposób użyciaProdukt w postaci kremu do rąk. Do użytku zewnętrznego.
Produkt zawsze nanosić na umyte i bardzo dokładnie osuszone ręce (warto pomalować paznokcie przed naniesieniem kremu). Neutrogena – norweska formuła natychmiast wchłaniający się krem (Opakowanie: 75 ml) nakładać w jak najmniejszej ilości, ale wciąż wystarczającej do dokładnego pokrycia obu dłoni, aby szybko się wchłonął. Wsmarowywać tak często jak wymaga tego skóra dłoni.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Stosować produkt zgodnie z jego przeznaczeniem.Neutrogena – norweska formuła natychmiast wchłaniający się krem (Opakowanie: 75 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6924d309b982364ad476b300b78c5a92af93ef73.jpg