Odaban antyperspirant na nadmierną potliwość

Zastosowanie Odaban antyperspirant na nadmierną potliwość (Opakowanie: 30 ml)Odaban spray to antyperspirant na nadmierną potliwość, który może być stosowany do każdego rodzaju skóry (od normalnej, po nadmiernie pocącą się). Skutecznie zapobiega wydzielaniu nieprzyjemnego zapachu.

Preparat może być stosowany nie tylko pod pachami, ale również na skórę stóp, twarzy, pleców czy rąk.

Odaban jest bezzapachowy, można go również łączyć z innymi dezodorantami czy perfumami. Nie wysusza skóry, działa w sposób zrównoważony i przyjazny dla skóry.Efekt działania Odaban antyperspirant na nadmierną potliwość (Opakowanie: 30 ml)Substancją czynną preparatu Odaban jest Alluminium Chloride (chlorek glinu), który w połączeniu z proteinami występującymi na powierzchni skóry, wywołuje reakcje, które częściowo blokują kanały gruczołów potowych. Zapewnia to skuteczne regulowanie wydzielania potu.

Środek ściągający, zawarty w dezodorancie, uniemożliwia wchłanianie substancji czynnej do układu krwionośnego. Stosowanie produktu, nawet przez dłuższy okres czasu, jest bezpieczne.SkładOdaban – skład: Alcohol denat, Aluminium Chloride, PEG-12 Dimethicone.

Pojemność: 30 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu preparatu z odzieżą. Nie rozpylać bezpośrednio w okolicach oczu oraz podrażnionej skóry.Sposób użyciaStosować bezpośrednio na czystą, wysuszoną i nieuszkodzoną skórę ciała na noc (tuż przed snem). Powierzchnię ciała, na którą stosowany był produkt, można umyć następnego dnia rano, nie należy jednak golić jej 24 godziny przed i po aplikacji.

Odaban można nakładać bezpośrednio lub cienką warstwą za pomocą waty lub płatków kosmetycznych.

W fazie początkowej zaleca się stosowanie preparatu codziennie. Nie należy jednak stosować go w ciągu dnia.

Z chwilą gdy dolegliwości ustąpią, w zależności od indywidualnych predyspozycji, preparat należy stosować 1-2 razy w tygodniu.Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Odaban antyperspirant na nadmierną potliwość (Opakowanie: 30 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/5f2bb67155c867d06a4a4bc8b846a4bbdc0cce07.jpg