Ohropax classic stopery przeciwhałasowe

Zastosowanie Ohropax Classic stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 12 szt.)Stopery do uszu w łatwy i szybki sposób zabezpieczą Cię przez hałasem i niepokojącymi odgłosami. Umożliwią spokojny relaks, medytację czy wypoczynek bez rozpraszających i irytujących dźwięków z zewnątrz. Pomogą skoncentrować się w pracy, eliminując głośną muzykę czy hałas z ulicy. Ponadto, stopery zapewniają również ochronę przed silnym wiatrem oraz kroplami wody. Są wykonane z waty – będącej impregnowaną mieszaniną wazeliny i parafiny. Dzięki tej sprawdzonej od lat formule, stopery optymalnie dopasowują się do ucha, nie tworzą uczucia ucisku i zapewniają wysoki poziom komfortu. Efekt działania Ohropax Classic stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 12 szt.)Produkt delikatny dla skóry, hipoalergiczny. Cielisty kolor gwarantuje maksymalną dyskrecję stosowania. Stopery dobrze przylegają do skóry i nie przemieszczają się – raz zaaplikowane, pozostają na wskazanym miejscu.Sposób użyciaPrzed zastosowaniem należy czystą ręką całkowicie oddzielić stoper od opakowania zewnętrznego-waty/bawełny w której jest on umieszczony. W razie potrzeby można zmniejszyć jego rozmiar oddzierając pożądaną ilość. W celu zmiękczenia i nadania odpowiedniego kształtu, należy delikatnie rozgniatać stoper w palcach. Umieścić tak uformowany produkt w uchu i mocno spłaszczyć przyciskając palcem. Nie należy wkładać zbyt głęboko oraz zbyt małego stopera.
W celu usunięcia, należy nacisnąć palcem z tyłu małżowiny usznej ku górze, aby rozluźnić stoper. Usunąć z ucha palcami. Nie należy stosować twardych lub ostrych przedmiotów w celu usunięcia!
Przed zastosowaniem należy sprawdzić przydatność produktu – szczególnie w miejscach znacznie wzmożonego hałasu. Dodatkowe informacjeStopery nadają się do jednorazowego zastosowania – nie należy ich czyścić. Ze względu na materiał z jakiego stopery są produkowane, nie nadają się do stosowania w gorących, brudnych lub bardzo zakurzonych miejscach pracy.Ohropax Classic stopery przeciwhałasowe (Opakowanie: 12 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/bfd6d658378ee08989469afb4da439cc014deee0.jpg