Olejek z drzewa herbacianego

Zastosowanie Olejek z drzewa herbacianego (Opakowanie: 30 ml)Olejki eteryczne to esencje pozyskiwane różnymi metodami (destylacja, wytłaczanie, ekstrakcja) z całych roślin lub ich części – kwiatów, liści, korzeni, a także z żywic. Wśród wielu olejków eterycznych na szczególną uwagę zasługuje olejek z drzewa herbacianego ze względu na jego wszechstronne, potwierdzone wieloma badaniami działanie.Efekt działania Olejek z drzewa herbacianego (Opakowanie: 30 ml)Olejek ten ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Dzięki temu może być skutecznym środkiem wspomagającym leczenie różnego rodzaju infekcji, na które zapadamy w okresie jesienno-zimowym. Badania mikrobiologiczne wykazały, że olejek z drzewa herbacianego niszczy wiele bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych, w tym bakterie odpowiedzialne za liczne choroby dróg oddechowych. Dlatego też inhalacje z wykorzystaniem tego olejku polecane są przy zapaleniu zatok, chorobach
gardła, uciążliwym kaszlu.
Substancja znalazła też szerokie zastosowanie
w dermatologii, szczególnie w leczeniu grzybic i trądziku (Działa leczniczo, a stosowany regularnie, zapobiega nawrotom grzybicy i likwiduje nieprzyjemny zapach przy nadmiernej potliwości stóp.)
Kolejną zaletą olejku z drzewa herbacianego jest to, że łatwo przenika przez skórę i działa bakteriobójczo
na bakterie beztlenowe wywołujące zmiany trądzikowe .Skład100% naturalnego olejku herbacianego
pozostałe składniki: 4% cyneol (eukaliptol o właściwościach antyseptycznych), terpinen-4-ol
Środki ostrożnościOlejku z drzewa herbacianego nie mogą stosować kobiety w ciąży i dzieci poniżej 3 lat. Dużą ostrożność powinni zachować również alergicy i osoby, u których wcześniej wystąpiły uczulenia przy stosowaniu innych olejków eterycznych. Sposób użyciaPrzygotowanie inhalacji jest bardzo proste – wystarczy dodać 5-7 kropli olejku do naczynia z gorącą wodą i wdychać opary przez 5 minut. Dodatkowe informacjeKaszel, Katar,Stany zapalne dziąseł, Trądzik twarzy, Łupież,Grzybica stóp, Olejek z drzewa herbacianego (Opakowanie: 30 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/ddeb73d1ff0a8a935c78a07c898f9427f41f8e22.jpg