Opsite post op opatrunki 6,5×5 cm

Zastosowanie Opsite Post Op Opatrunki 6,5×5 cm (Opakowanie: 5 szt.)Opsite Post Op Opatrunki 6,5×5 cm (Opakowanie: 5 szt.) sprawdzają się zarówno w przypadku otarć i skaleczeń, jak również w charakterze zabezpieczenia szwów po odbytej operacji. Stosować dla zatamowania krwawienia i zabezpieczenia rany, otarcia bądź wrażliwego miejsca. Przydatne w domu i w podróży – przezorny zawsze ubezpieczony!
Efekt działania Opsite Post Op Opatrunki 6,5×5 cm (Opakowanie: 5 szt.)Opsite Post Op Opatrunki 6,5×5 cm (Opakowanie: 5 szt.) nie tylko zabezpieczają ranę lub wrażliwe miejsce po odbytej operacji, ale dają także pewien higieniczny komfort – ze względu na swoją wodoodporność i przepuszczalność powietrza. Z nim skaleczona lub zoperowana osoba może bez przeszkód zażywać kąpieli, a także zyskuje pewność, że opatrunek nie ogranicza dostępu powietrza do rany – i nie spowalnia tym samym jej procesu gojenia. Ponadto Opsite Post Op Opatrunki 6,5×5 cm (Opakowanie: 5 szt.) są gładkie i miłe w dotyku, a ich samoprzylepność czyni je gotowymi do użycia właściwie od razu – gdy tylko zajdzie taka potrzeba.
Skład5 plastrów samoprzylepnych o wymiarach 6,5×5 cm.
Środki ostrożnościStosować tylko zgodnie z przeznaczeniem.
Przed naklejeniem opatrunku ranę należy oczyścić i odkazić – w przeciwnym wypadku może dojść do infekcji.
Sposób użyciaOpsite Post Op Opatrunki 6,5×5 cm (Opakowanie: 5 szt.) naklejać bezpośrednio w miejscach skaleczeń lub na bliznach pooperacyjnych bezpośrednio po przygotowaniu tychże miejsc do nałożenia opatrunku zgodnie z zasadami higieny.
Opsite Post Op Opatrunki 6,5×5 cm (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/95e45c5d3aba3f9e1eb745b1e4093d9c7b7ad593.jpg