Optolind krem do skóry wrażliwej

Zastosowanie Optolind krem do skóry wrażliwej (Opakowanie: 50 ml)Optolind krem do skóry wrażliwej (Opakowanie: 50 ml) to krem przeznaczony do wrażliwej skóry twarzy ze skłonnością do przesuszania. Dostarcza do cery niezbędnej witaminy E o działaniu antyoksydacyjnym.

Kosmetyk łagodzi podrażnienia, ma delikatne działanie przeciwzapalne i poprawiające ogólną kondycję skóry.Efekt działania Optolind krem do skóry wrażliwej (Opakowanie: 50 ml)Wyjątkowym składnikiem Optolind krem do skóry wrażliwej (Opakowanie: 50 ml) jest Symcalmin®. Substancja ta jest wzorowana na łagodzących skórę składnikach owsa. Dzięki temu krem łagodzi podrażnienia, swędzenie czy zaczerwienienia. Pomaga zachować bardziej promienną cerę. Kosmetyk ma właściwości antyhistaminowe, czyli antyalergiczne.

Zawartość witaminy E wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, odbudowując płaszcz lipidowy. Ma działanie antyoksydacyjne, hamujące przedwczesne starzenie się cery. Zmniejsza widoczność zmarszczek, dokładnie nawilża i pielęgnuje wrażliwą tkankę.SkładOctan DL-[alfa] tokoferolu; pentano-1,2-diol; woda oczyszczona; triglicerydy o średnim łańcuchu, gliceryna, uwodorniona lecytyna, masło shea, olej kokosowy, palmitynian retinolu, guma ksantanowa; erytro-N-(1,3,4 trihydroksy)oktadekan-2-yloktadekanamid, skwalan, butan-1,3-diol, DL-[alfa]-tokoferol, karbomer soli sodowej, hetelloza, dhydroawenantramid D.

Pojemność: 50 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.Sposób użyciaNakładać krem codziennie na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.Dodatkowe informacjePrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Produkt jest hipoalergiczny.Optolind krem do skóry wrażliwej (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/50e961146753b422db61c322aafba799f314426e.jpg