Optolind serum kojące do skóry wrażliwej

Zastosowanie Optolind serum kojące do skóry wrażliwej (Opakowanie: 30 ml)Optolind serum kojące do skóry wrażliwej (Opakowanie: 30 ml) jest wysokiej jakości serum do ciała przeznaczonym dla skóry wrażliwej. Stosowanie preparatu może przyczynić się do odpowiedniego nawilżenia i odżywienia komórek.
Produkt polecany jest dla wszystkich osób profilaktycznie dbających o utrzymanie odpowiedniego nawilżenia skóry i zneutralizowania podrażnień wynikających z deficytów wody w skórze.
Serum może być stosowane także przez osoby borykające się ze skórą wrażliwą lub suchą.
Efekt działania Optolind serum kojące do skóry wrażliwej (Opakowanie: 30 ml)Stosowanie preparatu może przyczynić się do złagodzenia podrażnień występujących na skórze, szczególnie w przypadku problemów z funkcjonowaniem naturalnej bariery ochronnej skóry.
Delikatny skład produktu dogłębnie nawilża skórę i wpływa korzystnie na procesy regeneracyjne lipidów związanych z komórkami skóry.
Obecna skoncentrowana Witamina E może pozytywnie oddziaływać na ogólną kondycję zdrowotną i elastyczność skóry.
SkładCzęściowy skład produktu: DL-Α-Tocopheryl Acetate Erythro-N-(1,3,4 Trihydroxy)Octadecan-2-Octadecanamide, Squalan, Alkyl Benzoate (C12-15), Shea Butter, Dihydro Avenanthramide D, Butan-1,3-Diol, Water, Pentan-1,2-Diol, Triglyceride Mittelkettige, Glycerol Lecithin, Hydriert Lecithin, Acrylate/C10-30 Alkylacrylat-Kreuzpolymer, Xanthan Gum.
Zawartość opakowania netto: 30 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaSerum należy nakładać na dokładnie oczyszczoną i wysuszoną skórę twarzy i szyi. Preparat można stosować do codziennej pielęgnacji. Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Optolind serum kojące do skóry wrażliwej (Opakowanie: 30 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/2573a0622d3cea7747cb2684d23fe7d751fcde0a.jpg