Optolind środek do pielęgnacji oczu

Zastosowanie Optolind środek do pielęgnacji oczu (Opakowanie: 15 ml)Optolind środek do pielęgnacji oczu (Opakowanie: 15 ml) to specjalistyczny preparat do stosowania pod oczy zapewniający odpowiednią pielęgnację cery. Produkt może wspomóc organizm w odpowiednim odżywieniu i wzmocnieniu cery.
Produkt zalecany jest w przypadku doświadczania problemów z występowaniem nieodpowiedniego nawilżenia czy odżywienia skóry pod oczami.
Preparat może być stosowany w przypadku występowania podrażnień czy zaczerwienień skórnych w okolicach oczu.
Efekt działania Optolind środek do pielęgnacji oczu (Opakowanie: 15 ml)Stosowanie produktu może wpłynąć korzystnie na zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji skóry wokół oczu, szczególnie w przypadku występowania zaczerwienień czy podrażnień.
Delikatna, hipoalergiczna formuła preparatu może wspomóc odpowiednie odżywienie skóry pod oczami i tym samym zniwelować ryzyko pojawienia się przebarwień lub przesuszeń.
Obecny w składzie kwas hialuronowy może przywrócić skórze naturalną elastyczność i blask, a także potencjalnie zniwelować opuchliznę skóry wywołaną przez katar sienny.
SkładCzęściowy skład produktu: Lipidy 3%, witamina E, kwas hialuronowy Symcalmin®.
Zawartość opakowania netto: 15 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaKrem należy nałożyć na wysuszoną lub wrażliwą skórę pod oczami, a następnie delikatnie masować opuszkami palców. Produkt należy przechowywać w lodówce.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Optolind środek do pielęgnacji oczu (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/89b99ba5b8ccc71b3685aad124bef3fddde726c7.jpg