Oral b indicator 35 szczoteczka do zębów

Zastosowanie Oral B Indicator 35 szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.)Oral B Indicator 35 szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.) jest szczoteczką do zębów, która zawiera specjalnie niebieskie włosie, blaknące stopniowo podczas stosowania, aby wskazać, kiedy należy ją wymienić.

Głowica szczotki jest owalna i ma płaskie pole włosia, a ergonomicznie zaprojektowany uchwyt ułatwia kontrolę i zwiększa komfort podczas szczotkowania zębów.Efekt działania Oral B Indicator 35 szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.)Niebieskie włosie wskazuje poprzez blaknięcie, kiedy szczoteczka do zębów powinna zostać zmieniona.

Dzięki ergonomicznemu uchwytowi i delikatnemu włosiu szczoteczka pozwala komfortowo zadbać o higienę jamy ustnej. Sposób użyciaStosować w celu dokładnego wyczyszczenia zębów i jamy ustnej, tak często, jak to konieczne, najlepiej po każdym posiłku.Dodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.Oral B Indicator 35 szczoteczka do zębów (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6285bef739c49b66d33fdc9d2d14bf7165e0a2e6.jpg