Orthomol fertil plus kapsułki+tabletki

Zastosowanie Orthomol Fertil Plus kapsułki+tabletki (Opakowanie: 90 szt.)Orthomol Fertil Plus kapsułki+tabletki (Opakowanie: 90 szt.) to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia wspomagający płodność u mężczyzn.
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (kwas dokozaheksaenowy DHA i kwas eikozapentaenowy EPA) są składnikami błon komórkowych, dlatego ich obecność w diecie, i w razie konieczności w suplementacji, jest kluczowa dla organizmu.
Witaminy, minerały i pierwiastki śladowe wpływają pozytywnie na jakość nasienia.
Cynk przyczynia się do utrzymania prawidłowej płodności oraz optymalnego poziomu testosteronu we krwi.
Witamina B6, B12 i kwas foliowy wpływają na prawidłowy metabolizm homocysteiny.
Witamina B12, cynk i witamina D pełnią istotne role w podziale komórek.
Miedź, selen, witamina C, witamina E oraz cynk pomagają chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.Efekt działania Orthomol Fertil Plus kapsułki+tabletki (Opakowanie: 90 szt.)Orthomol Fertil Plus kapsułki+tabletki (Opakowanie: 90 szt.) to produkt wspierający i poprawiający płodność w przypadku mężczyzn skarżących się na niedobór podstawowych składników odżywczych. Orthomol Fertil Plus kapsułki+tabletki (Opakowanie: 90 szt.) zawierają cenne mikroelementy, które wpływają na ruchliwość plemników, a tym samym mogą wpływać na powodzenie planów powiększenia rodziny.SkładDawka dzienna zawiera:

witamina D – 15 µg / 300% RWS;
witamina E – 120 mg / 1000% RWS;
witamina C – 250 mg / 313% RWS;
witamina B6 – 3.5 mg / 250% RWS;
witamina B12 – 9 µg / 150% RWS;
kwas foliowy – 300 µg / 150% RWS;

L-karnityna – 440 mg*;
koenzym Q10 – 15 mg*;
beta-Karoten – 2 mg*;
luteina – 800 µg*;
likopen – 200 µg*;

nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 – 170 mg, w tym:
90 mg EPA (kwas elikozapentaenowy)*;
65 mg DHA (kwas dokozaheksaenowy)*;

Miedź – 1000 µg / 100% RWS;
Cynk – 15 mg / 150% RWS;
Selen – 80 µg / 145% RWS;

* brak referencyjnej wartości spożywczej.

Hydroksypropylometyloceluloza (powłoka), glukonian miedzi, dwutlenek krzemu, maltodekstryna, selenian sodu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancje przeciwzbrylające, talk, dwutlenek tytanu (substancja barwiąca), siarczan cynku, L-winian L-karnityny, kwas L-askorbinowy, witamina E, węglan wapnia, koenzym Q10, kwas foliowy.
Całkowita zawartość netto w opakowaniu: 270 g.Środki ostrożnościNie należy stosować suplementu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, w okresie laktacji ani dla dzieci.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Długotrwałe trudności związane z powiększeniem rodziny powinny być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Sposób użyciaOpakowanie zawiera 90 saszetek. O ile lekarz nie zaleci inaczej, należy przyjmować zawartość jednej saszetki (dzienna porcja składająca się z 3 tabletek i 1 kapsułki) dziennie, w trakcie lub po posiłku. Dzienna porcja może zostać spożyta w całości lub rozłożona w ciągu dnia.
W celu osiągnięcia pożądanych efektów należy stosować Orthomol Fertil Plus kapsułki+tabletki (Opakowanie: 90 szt.) regularnie przez minimum 3 miesiące, ponieważ zawarte w preparacie mikroelementy wpływają na każdy etap rozwoju i dojrzewania plemników. Kuracja powinna zostać kontynuowana aż do momentu zajścia w ciążę przez partnerkę.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Orthomol Fertil Plus kapsułki+tabletki (Opakowanie: 90 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/6f9ab4987514ee6eb6c9e00ba93a23591c839a43.jpg