Otowaxol sine krople do uszu

Zastosowanie Otowaxol sine krople do uszu (Opakowanie: 10 ml)Otowaxol sine krople do uszu (Opakowanie: 10 ml) niezawodnie usuwa nadmiar woskowiny usznej, w tym blokady z niej utworzonej. Stwrów jest również odpowiedni dla użytkowników apartów słuchowych, którzy chcą utrzymywać swój przewód słuchowy w czystości. Efekt działania Otowaxol sine krople do uszu (Opakowanie: 10 ml)Zewnętrzny przewód słuchowy nie tylko przepuszcza i pochłania dźwięki, ale również chroni ucho wewnętrzne, wytwarzając woskowinę uszną. Woskowina służy do ochrony wrażliwej błony bębenkowej, ale też chroni przed zapaleniami i bakteriami. Ucho posiada funkcję samoczyszczenia, dlatego automatycznie uwalnia nadmiar woskowiny i płatków skóry.
W przypadku, jeśli równowaga ta jest naruszona przez stany zapalne, urazy uszu lub przyczyny hormonalne, woskowina gromadzi się w postaci skrzepu i powoduje drętwienie, ból ucha, dzwonienie w uszach i swędzenie. Otowaxol sine krople do uszu (Opakowanie: 10 ml) pomaga w delikatnym i skuteczntm usuwaniu nadmiaru woskowiny usznej. Zmiękcza utwarzoną woskowinę, nie podrażniając ani nie uszkadzając przy tym skóry. Roztwór może delikatnie i bezciśnieniowo oczyścić zewnętrzny kanał sluchowy za pomocą dołączonego aplikatora.SkładEtanol, gliceryna, sól sodowa kwasu dokusatowego, woda oczyszczona.Środki ostrożnościW przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu, nie należy go stosować. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych podczas stosowania preparatu, należy zaprzestać aplikacji i skonsultować się z lekarzem.
Preparatu nie należy stosować bez wiedzy lekarskiej u dzieci, kobiet w ciąży i w okresie laktacji.
Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach przyjmowanych obecnie i w niedalekiej przeszłości oraz planowanych. Pozwoli to uniknąć interakcji leków i wyrobów medycznych.
Bakteryjne i wirusowe zapalenia ucha oraz choroby należy konsultować z lekarzem, który może uznać za stosowne włączenie leków z antybiotykiem.
Nie należy wkładać obcych przedmiotów do przewodu słuchowego.
Sposób użyciaW razie wystąpienia dolegliwości, należy zastosować 10 kropli do jednego przewodu słuchowego. Przechylić głowę w bok, następnie wprowadzić roztwór. Pozostać w tej pozycji, aby roztwór mógł swobodnie wniknąć w zatkany obszar ucha. Przytknąć zewnętrzne ujście przewodu watą na 5-10 minut. Po około 10 minutach woskowina powinna być rozpuszczona i swobodnie wyciec.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W razie jej pominięcia nie należy przyjmować podwójnej.Dodatkowe informacjeAby uniknąć działań niepożądanych należy zapoznać się z treścią ulotki producenta dołączonej do opakowania lub skonsultować się z lekarzem.
Przechowywać w temperaturze pokojowej, poza zasięgiem dzieci.Otowaxol sine krople do uszu (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/b8b381f510a8e3da916c1f0bd84d61895ca67678.jpg