Otowaxol zestaw do usuwania woskowiny usznej

Zastosowanie Otowaxol zestaw do usuwania woskowiny usznej (Opakowanie: 10 ml)Otowaxol zestaw do usuwania woskowiny usznej (Opakowanie: 10 ml) to wyrób medyczny, który stosuje się w celu usuwania nadmiaru woskowiny usznej, a także zapobiegania powstawania korków woskowinowych.

Woskowina uszna to wydzielina, która jest stale produkowana przez organizm. W naturalnych procesach samooczyszczania ucha złuszczony naskórek oraz zanieczyszczenia są przenoszone w kierunku ujścia przewodu słuchowe zewnętrznego. Woskowina chroni zewnętrzny przewód słuchowy, natłuszcza oraz chroni wrażliwą błonę bębenkową, może jednak blokować samoczyszczenie się ucha, tym samym prowadząc do bólu ucha, uczucia ucisku czy swędzenia.

Naturalny poziom produkcji woskowiny usznej może być zaburzony w wyniku starzenia się organizmu, intensywnego i długotrwałego, całkowitego usuwania woskowiny, stosowania patyczków higienicznych do oczyszczania uszu, które mogą uszkodzić przewód słuchowy czy błonę bębenkową.

Preparat jest odpowiedni również dla osób noszących aparaty słuchowe.Efekt działania Otowaxol zestaw do usuwania woskowiny usznej (Opakowanie: 10 ml)Produkt skutecznie skutecznie rozluźnia i zmiękcza zalegającą wydzielinę, ułatwiają jej dokładne usunięcie oraz oczyszczenie ucha.

Rozpuszczona woskowina jest usuwana zaś ciepłą wodą, przy pomocy gruszki dołączonej do zestawu. Miękka końcówka i niskie ciśnienie umożliwia delikatne wypłukanie wszelkich pozostałości, zalegających w uchu.

Preparat nie powoduje podrażnień skóry czy naruszenia przewodu słuchowego.
SkładPełny skład produktu (w 10 ml roztworu):

Etanol (96%): 1,5 g
Glicerol (85%): 1,0 g
Dokuzynian sodu: 0,5 g
Woda oczyszczona

Pojemność: 10 mlŚrodki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

W razie ich wystąpienia działań niepożądanych należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.

Nie należy stosować produktu w przypadku uszkodzenia błony bębenkowej i zapaleniu ucha.

Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.

W przypadku dostania się preparatu do oczu, należy natychmiast przepłukać oczy dużą ilością wody z kranu.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.Sposób użyciaJeśli lekarz nie zaleci inaczej, zaleca się aplikować 10 kropli płynu bezpośrednio do ucha (trzymając głowę przechyloną ukośnie na bok), płyn należy uszczelnić watą.

Po około 5-10 minutach rozpuszczony wosk należy przemyć w uchu letnią wodą, przy pomocy gruszki dołączonej do opakowania (uprzednio usuwając watę).Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Preparat jest przydatny do użycia maksymalnie w ciągu 6 miesięcy od daty otwarcia.Otowaxol zestaw do usuwania woskowiny usznej (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/a8bc7b44faf3a7ba710ba8ee003b448184dc7f47.jpg