Parontal f5 żel

Zastosowanie Parontal F5 żel (Opakowanie: 15 ml)Parontal F5 żel (Opakowanie: 15 ml) jest specjalistycznym żelem do smarowania w jamie ustnej, wykazującym działanie ochronne i pielęgnujące dziąsła czy ściany wewnętrzne jamy ustnej.
Produkt może być polecany w przypadku występowania nadmiernego obciążenia błony śluzowej jamy ustnej.
Preparat zalecany jest także podczas problemów z nadwrażliwością dziąseł czy występowaniem problemów z ich odpowiednią elastycznością.
Efekt działania Parontal F5 żel (Opakowanie: 15 ml)Stosowanie żelu może przyczynić się do zabezpieczenia dziąseł przed szkodliwym wpływem bakterii czy wirusów na zranione powierzchnie.
Obecny w składzie ekstrakt z rumianku i olejek goździkowe oddziałowują korzystnie na zdrową kondycję dziąseł, zwiększając ich ogólną elastyczność i odporność na działanie drobnoustrojów.
Produkt może wspomóc organizm w utrzymaniu odpowiedniej równowagi błony śluzowej gardła i jamy ustnej.
SkładAktywne składniki produktu: ekstrakt z kwiatów rumianku, lewomentol, olejek z pączków goździków
Objętość netto: 15 ml
Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaŻel należy stosować bezpośrednio na dziąsła przynajmniej raz dziennie. Produkt należy w godzinach wieczornych delikatnie wmasować w dziąsła. Nie należy płukać jamy ustnej po zastosowaniu produktu.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
Parontal F5 żel (Opakowanie: 15 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/4c359d1bf72bcc0dd4a99cc9967a180de8c198b9.jpg