Phyto soya kapsułki

Zastosowanie Phyto Soya kapsułki (Opakowanie: 60 szt.)Phyto Soya kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) to suplement diety o korzystnym wpływie na układ odpornościowy, gospodarkę hormonalną oraz krążenie. Soja to cenne źródło substancji prozdrowotnych. Produkt polecany kobietom w okresie menopauzy w celu uregulowania gospodarki hormonalnej. Pozbawiony soi modyfikowanej genetycznie.

SkładEkstrakt sojowy z izoflawonami, celuloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksypropylometyloceluloza pochodzenia roślinnego, dwutlenek tytanu, tlenki żelaza.

Waga netto: 26,5 g.Środki ostrożnościNie należy stosować produktu w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.
U kobiet w ciąży, w okresie laktacji oraz u dzieci suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.
Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.
W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.
Sposób użycia2 kapsułki dzienne, po jednej rano i wieczorem. Zaleca się przyjmować preparat codziennie z odpowiednią ilością płynu.
Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W razie pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia. Dodatkowe informacjeSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.
Przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Phyto Soya kapsułki (Opakowanie: 60 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/8fa1db1d8db8585faf86036c69ddbe085ec8635b.jpg