Plaster na brodawki sutkowe npp2

Zastosowanie Plaster na brodawki sutkowe Npp2 (Opakowanie: 10 szt.)Plaster na brodawki sutkowe Npp2 (Opakowanie: 10 szt.) mają zastosowanie u osób aktywnie uprawiających sport, które regularnie doświadczają otarć w pobliżu sutków. Może być stosowany pod ubranie z naturalnych lub syntetycznych materiałów.
Efekt działania Plaster na brodawki sutkowe Npp2 (Opakowanie: 10 szt.)Plaster na brodawki sutkowe Npp2 (Opakowanie: 10 szt.) wykonane są z przyjaznego skórze materiału, który ułatwia ich stosowanie. U osób, które regularnie i dużo biegają, sutki są narażone na wielogodzinne otarcia, co prowadzić może do skaleczeń i utrudnień w gojeniu. Materiał nośny składa się z przyjaznej dla skóry włókniny z bezlateksowym klejem poliakrylowym. Centralna podkładka o wysokiej chłonności chroni wrażliwą skórę sutków przed otarciami podczas biegu oraz innej aktywności fizycznej.SkładOpakowanie zawiera 10 plastrów na brodawki.Środki ostrożnościJak każdy wyrób medyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane. W przypadku ich zaobserwowania, należy zaprzestać stosowania produktu i skonsultować z lekarzem.
Każda rana powinna zostać dokładnie oczyszczona oraz wysuszona przed nałożeniem plastra.
Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Produkt nie do użytku na błonach śluzowych.
Sposób użyciaDo zastosowania zapobiegawczego: na suchą, czystą skórę przykleić plaster tak, aby obejmował brodawkę sutkową. Po zakończeniu plaster należy wyrzucić.
Dodatkowe informacjePrzechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Plaster na brodawki sutkowe Npp2 (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/800c1e54e76c8cd376dc1c9eadc5759c260251cf.jpg