Poduszka wypełniona pestkami wiśni 20x30cm do mikrofalówki

Zastosowanie Poduszka wypełniona pestkami wiśni 20x30cm do mikrofalówki (Opakowanie: 1 szt.)Poduszka wypełniona pestkami wiśni łagodnie rozgrzewa (lub chłodzi – w zależności od zapotrzebowania) dopasowując się bezpośrednio do danej powierzchni ciała. Pomaga przy różnego rodzaju dolegliwościach uśmierzając ból, rozluźniając a tym samym poprawiając samopoczucie.
Dolegliwości wewnętrzne – działa rozgrzewająco przy problemach z jelitami, zapaleniu oskrzeli (działanie wykrztuśne), chłodzi w stanach zapalnych żył, przy bólach głowy; relaksuje i poprawia krążenie.
Traumatologia – jako kompres chłodzący zmniejsza obrzęki, urazy stawów i tkanek miękkich.
Ortopedia – masaż redukujący napięcia, relaksujący napięte mięśnie; jako kompres chłodzący przy stanach zapalnych stawów, do ćwiczeń dłoni i stóp.
Dolegliwości ginekologiczne – rozgrzewa przy ćwiczeniach przed i poporodowych, przy dolegliwościach pleców, działa przeciwskurczowo i łagodzi bóle menstruacyjne; poduszka jest odpowiednia również jako kompres chłodzący przy odczuwalnej bolesności biustu.
Neurologia – poprawia krążenie krwi, wrażliwość powierzchniową, równowagę i koordynację jak również orientację przestrzenną.Efekt działania Poduszka wypełniona pestkami wiśni 20x30cm do mikrofalówki (Opakowanie: 1 szt.)Saszetki z pestkami wiśni mają znakomite działanie lecznicze – rozgrzewające jak również chłodzące – są stosowane powszechnie jako domowy środek leczniczy m.in. w Szwajcarii. Produkt ten określany jest również mianem /suchego termoforu/.
Podczas ogrzewania – w kuchence mikrofalowej bądź piekarniku – suche pestki wiśni nagrzewają się i następnie przekazują swoje ciepło bezpośrednio na pożądany obszar ciała.Sposób użyciaW celu rozgrzania umieścić poduszkę w piekarniku rozgrzanym do 150°C na około 8 minut lub w mikrofalówce na 1,5minuty przy mocy 600W. Dodatkowe dogrzewanie nie powinno trwać dłużej niż 15 sekund.
UWAGA: Przegrzanie grozi spaleniem! Nie rozgrzewać na ruszcie, grillu itp.
Poduszkę można stosować również jako środek chłodzący – w tym celu należy włożyć ją do plastikowej torebki i dokładnie zawinąć a następnie umieścić w zamrażarce.
Przy początkowym zastosowaniu poduszka ma swój własny, naturalny zapach wzmożony podczas ogrzewania. Po krótkim czasie zapach ten sam się zneutralizuje.Dodatkowe informacjePoduszkę można prać ręcznie w temperaturze do 30°C. Po umyciu zaleca się dokładne wysuszenie poduszki – minimum przez około 36 godzin powinna ona suszyć się na grzejniku lub słońcu. Nie należy suszyć poduszki mechanicznie – pozostawić do samoistnego wyschnięcia. Niedokładne wysuszenie może spowodować pojawienie się pleśni.Poduszka wypełniona pestkami wiśni 20x30cm do mikrofalówki (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/9c0cf95eaa0413dbcdd24a9628923967dd8805d5.jpg