Preval lipogel żel

Zastosowanie Preval Lipogel żel (Opakowanie: 100 g)Preval Lipogel żel (Opakowanie: 100 g) to łatwo wchłaniający się ochronny żel do dłoni i pielęgnacji skóry suchej. Preparat przyczynia się do dogłębnego nawilżenia i odżywienia skóry.
Stosowanie żelu zalecane jest głównie wszystkim osobom borykającym się z problemami związanymi z odpowiednim nawilżeniem i natłuszczeniem skóry dłoni.
Preparat może być używany również w przypadku nieprawidłowego funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry.
Efekt działania Preval Lipogel żel (Opakowanie: 100 g)Używanie żelu może zniwelować ryzyko pojawienia się dysfunkcyjnych dolegliwości skórnych związanych z nieodpowiednim nawilżeniem czy natłuszczeniem naskórka.
Preparat może potencjalnie wpłynąć korzystnie na przywrócenie właściwego funkcjonowania naturalnej bariery ochronnej skóry, dzięki czemu żel może ograniczyć szansę rozwoju stanów zapalnych czy infekcji chorobowych.
Produkt może wspomóc zestresowaną czy podrażnioną skórę i zniwelować wpływ szkodliwych warunków atmosferycznych.
SkładPetrolatum, Cyclomethicone, Cera Microcristallina.Środki ostrożnościNie należy stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
Jak każdy produkt kosmetyczny, również ten może wywoływać działania niepożądane w tym reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać jego stosowania, a także skonsultować się z lekarzem.
Kobiety w ciąży i w okresie laktacji powinny zachować szczególną ostrożność podczas stosowania produktu.
Produkt nie do spożycia. W razie kontaktu produktu z drogami pokarmowymi, oddechowymi lub błonami śluzowymi, należy skonsultować się z lekarzem.
Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Sposób użyciaŻel należy stosować raz dziennie wcierając go na dokładnie wyczyszczoną i osuszoną skórę dłoni. W przypadku konieczności żel można stosować częściej, jednak należy stosować go bardzo oszczędnie.
Dodatkowe informacjeProdukt należy przechowywać w chłodnym, w suchym i chronionym przed światłem miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Po otwarciu należy dokładnie zamknąć oryginalne opakowanie. Produkt testowany dermatologicznie.
Preval Lipogel żel (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/92a01fcb431a98d9e98b342eca97a16a2c790da9.jpg