Priorin kapsułki

Zastosowanie Priorin kapsułki (Opakowanie: 120 szt.)Priorin to kapsułki na włosy dla kobiet, u których utrata włosów ma podłoże hormonalne (łysienie androgenowe), genetyczne czy związane z niedoborem składników odżywczych, w wyniku ich niewystarczającej podaży wraz z codzienną dietą.

Brak równowagi hormonalnej może prowadzić do osłabienia cebulek włosów, a także ich uwrażliwienia.

Kapsułki na włosy Priorin zawierają w składzie wyciąg z prosa, olej z kiełków pszenicy, witaminę B5 (kwas pantotenowy) oraz aminokwas L-cystynę. Ponadto przyczynia się również do zapobiegania ich wypadania.Efekt działania Priorin kapsułki (Opakowanie: 120 szt.)Priorin, ze względu na specjalnie opracowaną formułę i odpowiednio dobrany skład, dostarcza cebulkom włosów niezbędnych substancji odżywczych, które odpowiadają w dużej mierze za ich kondycję. Ponadto wspomaga metabolizm komórkowy cebulki włosa.

Kapsułki na włosy wzmacniają słabe i łamliwe włosy, przez co stają się one zdrowsze, lśniące i mocniejsze. Ponadto mogą przyczyniać się do odżywienia, a także wzmocnienia struktury paznokci.

Witamina B5 (kwas pantotenowy) pełni kluczową rolę w metabolizmie komórkowym. Ma to szczególne znaczenie dla prawidłowego przebiegu naturalnych procesów regeneracyjnych komórek.

Cystyna to aminokwas i naturalny składnik budulcowy białka. Bierze udział w procesie keratynizacji. Stymuluje wzrost włosów, ogranicza nadmierne ich wypadanie, przywraca im gęstość oraz zdrowy blask. Ponadto wywiera korzystny wpływ na kondycję i wygląd skóry.

Ekstrakt z prosa, zawarty w kapsułkach na włosy, zawiera zaś niezbędne substancje odżywcze takie, jak: witaminy, minerały, a także naturalne związki krzemu.
SkładZawartość składników odżywczych w 1 kapsułce Priorin:

Ekstrakt z prosa: 140 mg
Kwas pantotenowy (witamina B5): 9 mg
L-cystyna: 2 mg

Pełny skład produktu (w 100 g): olej z kiełków pszenicy; żelatyna (z wołowiny, wieprzowiny), wodny wyciąg prosa (9,65 g), oleisty ekstrakt prosa (8,2 g), gliceryna, syrop sorbitolu z mąki pszennej, wosk pszczeli, żółty, lecytyna sojowa, stabilizator: tlenek magnezu, D-pantotenian wapnia (1,28 g), wodorotlenki i tlenki żelaza, ditlenek tytanu, L-cystyna (0,26 g), aromat.

Waga netto: 94 gŚrodki ostrożnościSuplement nie może zastępować zdrowej i zróżnicowanej diety.

Nie należy stosować preparatu na włosy Priorin w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek jego składnik.

Aby uniknąć działań niepożądanych, należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Ze względu na ryzyko wystąpienia interakcji, należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich przyjmowanych lekach i suplementach diety, również tych bez recepty.

W przypadku nieustąpienia, nasilenia lub wystąpienia innych niepokojących objawów chorobowych, należy skonsultować się z lekarzem.

U kobiet w ciąży, w okresie laktacji suplementy diety i leki należy stosować po konsultacji lekarskiej.

Kapsułki na włosy Priorin nie powinny być stosowane u dzieci.Sposób użyciaPrzy wzmożonym wypadaniu włosów należy przyjmować Priorin przez okres 1-3 miesięcy: 2 kapsułki rano oraz 1 wieczorem. Po upływie 3 miesięcy należy stosować tylko 1 kapsułkę dziennie. W przypadku występowania dalszych zaburzeń we wzroście włosów konieczne może być powtórzenie kuracji, poprzez stosowanie 3 kapsułek dziennie.

W przypadku łagodnych zaburzeń wzrostu, cienkich i słabych włosów zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

Kapsułki na włosy należy połykać w całości, popijając obficie płynem. Należy również przyjmować go regularnie przez okres 3-6 miesięcy.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki. W przypadku pominięcia dawki, nie należy przyjmować podwójnej celem jej uzupełnienia.Dodatkowe informacjeKapsułki na włosy Priorin należy przechowywać w temperaturze do 25°C, w suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu.

Dzienna dawka preparatu na włosy (tj. 3 kapsułki) odpowiada 0,02 BE (jednostki chlebowej).Priorin kapsułki (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/bd38f79c697dc3611e68d32350b7580bde126769.jpg