Protefix klej do protez

Zastosowanie Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g)Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g) to środek mocujący, który gwarantuje, że sztuczne zęby będą trzymać się szczęki jak własne – a może i nawet lepiej. Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g) pozwoli protezie lub sztucznej szczęce utrzymać się w dziąśle, dostarczając tym samym pewności, że nie zawiodą one w żadnej sytuacji. Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g) to wszystko czego potrzeba, by w obliczu ubytków w uzębieniu swobodnie jeść, pić i szeroko się uśmiechać.
Efekt działania Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g)Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g) zawiera w swojej recepturze składniki aktywne, które uaktywniają się w kontakcie z wilgocią jamy ustnej. Dzięki temu produkt pozwala mocno i pewnie osadzić protezę w dziąśle, nie powodując przy tym żadnych podrażnień błon śluzowych. Przylegając szczelnie do dziąsła i protezy Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g) amortyzuje do tego jej ruchy, zapobiegając podrażnianiu dziąseł przez protezę, oraz zapobiega wnikaniu resztek jedzenia między dziąsło a protezę. W ten sposób Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g) stanowi jednocześnie zabezpieczenie przed rozwojem stanów zapalnych jamy ustnej.
SkładMieszanina soli sodowych/wapniowych kopolimeru eteru metylowo-winylowego i bezwodnika maleinowego, karboksymetyloceluloza, parafina, wazelina, krzemionka, mentol, azorubina, 4-hydroksybenzoesan metylu.
Środki ostrożnościOdradza się stosowania produktu w przypadku stwierdzonej alergii bądź nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników.
Nie stosować w przypadku infekcji, stanów zapalnych, bądź innych dolegliwości błon śluzowych jamy ustnej.
Sposób użyciaProtefix klej do protez (Opakowanie: 47 g) wycisnąć z tubki bezpośrednio na protezę. Dla odpowiedniego zamocowania protezy wystarczy jeden wyciśnięty z tubki pasek preparatu. Pokrytą kremem protezę dociskać do szczęki przez około 5 minut.
Nałożenie zbyt dużej ilości kleju stwarza ryzyko uszkodzenia protezy.
Przed nałożeniem kremu należy dokładnie wyczyścić zarówno dziąsło jak i protezę.
Po użyciu należy dokładnie zakręcić tubkę, aby nie dopuścić do przypadkowego zanieczyszczenia bądź nawilżenia kremu. Kontakt kleju z wilgocią wywołuje jego twardnienie.
Dodatkowe informacjeW pojedynczych przypadkach produkt może wywoływać niepożądane reakcje skórne. W razie ich wystąpienia należy zaprzestać stosowania produktu i skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Protefix klej do protez (Opakowanie: 47 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

https://image.weben1.com/i/11895/0/37c0536046fe4d10ea5b8b28ee4a99dde762a6d4.jpg